قوانین و مقررات

در این توافقنامه خدمات صرافی آنلاین پارس چنج  وبسایت parschange.ir می باشد و هر فردی که به این سایت مراجعه می نماید به عنوان کاربر شناخته می شود و برای استفاده از محصولات و خدمات سایت مجبور به رعایت قوانین زیر می باشد.

 

 

1: کاربران اجازه ندارند که از حساب های بانکی و حساب های الکترونیکی افراد دیگر برای انجام تراکنش های مالی خود با وبسایت parschange.ir استفاده کنند و در صورت رخ دادن این اتفاق صرافی آنلاین پارس چنج می تواند حساب کاربری فرد خاطی را مسدود و سفارشات انجام نشده و همینطور مبالغ اعتبار داخلی فرد را مسدود نماید و همچنین بر علیه فرد خاطی در جهت احقاق حقوق از دست رفته در دادگاه اعلام شکایت نماید.

2: کاربرانی که به اسم شرکت یا سازمان خاصی اجازه فعالیت ندارند و فقط افراد حقیقی می توانند از خدمات سایت استفاده کنند .

3: در صورتی که اثبات شود که کاربر با استفاده از سرویس ها و خدمات این وبسایت  قصد پول شویی ، فریب دادن دیگران ، کلاهبرداری ، انتقال پول های دزدی و …  را با ارائه اسناد و مدارک هویتی جعلی داشته صرافی آنلاین پارس چنج اختیار دارد که تمام اطلاعات جمع آوری شده از فرد را  برای رسیدگی به پلیس وسازمان های مربوطه کشور محل اقامت کاربر ارائه کند.

4: کاربر در تمام مراحل سفارشات مسئول تمام اشتباهاتی می باشد که به واسطه ارائه اطلاعات اشتباه توسط خود کاربر صورت گرفته است.

5: در صورتی که بنا بر اطلاعات  اشتباه کاربر مبلغ مربوط به سفارش به حسابی دیگر بجز حساب خود کاربر واریز شود مسئولیت این اتفاق بر عهده  خود کاربر می باشد.

6: ورود به این وبسایت و یا ثبت سفارش در این وبسایت کاربر تایید می کند که تمام قوانین را مطالعه کرده و با آنها موافق است ،

7 : افراد کمتر از 18 سال اجازه فعالیت در سایت را ندارند .

8: وبسایت parschange.ir حق خود می داند که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی متن قوانین و مقررات را تغییر دهد ، البته این تغییرات به اطلاع کاربران سایت از طریق ارسال ایمیل یا درج خبر تغییر در خود سایت خواهد رسید.

 

TwitterInstagramTelegram
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟