ok2 - قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال مارکت

قیمت لحظه ای و نمودار ارز دیجیتال XRP

قیمت لحظه‌ای ripple

ripple XRP (XRP)

$0.588
15.33% (روزانه)
تحت نظر
حجم بازارحجمسکه در گردش
$26,414,745,067.00$7,408,792,240.0045,838,182,316 XRP

XRP قیمت فعلی $0.588 با سقف بازار $26,414,745,067.00 است. قیمت آن در 24 ساعت گذشته 15.33% بالاترین است.

Ripple نام اصلی پلتفرم ارز رمزنگاری شده است ، پروتکل معاملاتی که در واقع XRP است ، به همان روشی که Ethereum نام پلتفرمی است که تجارت در Ether را تسهیل می کند. مانند سایر ارزهای رمزنگاری شده ، Ripple در بالای ایده یک شبکه دفتری توزیع شده ساخته شده است که به اشخاص مختلف نیاز دارد تا در اعتبار سنجی معاملات شرکت کنند ، نه هر مرجع متمرکز واحد. این امر معاملات را در سراسر جهان تسهیل می کند و هزینه های انتقال بسیار ارزان تر از بیت کوین است. برخلاف سایر ارزهای رمزپایه ، انتقال XRP به طور فوری انجام می شود و نیازی به زمان تأیید معمول ندارد.

ریپل در اصل توسط یک شرکت واحد ، آزمایشگاه های ریپل تاسیس شد و به جای شبکه بزرگتر توسعه دهندگانی که به توسعه بیت کوین ادامه می دهند ، همچنان توسط آن پشتیبانی می شود. همچنین مقدار نوسان ارز آن وجود ندارد. جایی که بیت کوین دارای یک استخر مداوم در حال رشد با حداکثر نهایی است و Ethereum از لحاظ تئوری محدودیتی ندارد ، Ripple با تمام 100 میلیارد توکن XRP خود درست خارج از دروازه ایجاد شد. این تعداد بدون استخراج حفظ می شود و بیشتر توکن ها متعلق به خود آزمایشگاه Ripple هستند - در آخرین شمارش حدود 60 میلیارد.

حتی با کاهش ارزش تقریباً نیم دلاری هر XRP که به تازگی کاهش یافته است ، این بدان معناست که آزمایشگاه های Ripple در حال حاضر در حدود 20 میلیارد دلار ارز رمزنگاری شده نشسته اند (توجه داشته باشید: قیمت Ripple اخیراً سخت سقوط کرده است و ممکن است تا زمان شما بسیار کمتر از 60 میلیارد دلار باشد. این را بخوان). 55 میلیارد XRP را در یک حساب سپرده نگهداری می کند ، که به وی امکان می دهد در صورت انتخاب برای تأمین بودجه پروژه های جدید و خریدهای خود ، ماهیانه تا یک میلیارد دلار بفروشد. فروش چنین مبلغی احتمالاً تأثیر مهمی بر ارزش ارز رمزنگاری شده خواهد داشت و این کاری نیست که آزمایشگاه های Ripple به زودی انجام دهند.

در حقیقت ، آزمایشگاه های Ripple به دنبال استفاده از فناوری پشت XRP برای انجام سریع تر معاملات بانکی در سراسر جهان هستند. در حالی که بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه بر اساس ایده جدا کردن معاملات مالی از سازمان های مالی ارزهای سنتی ساخته شده اند ، ریپل از همه نظر تقریباً برعکس است.

قیمت XRP by Ripple را می توان در کنار بازار سرمایه و آمارهای اضافی در این صفحه یافت.

chart loading - قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال مارکت
در حال دریافت اطلاعات نمودار...
مقدار را وارد کنید
ارز دیجیتال
تبدیل به

10 XRP (XRP)
معادل
5.877USD

تاریخقيمتحجمحجم بازار
TwitterInstagramTelegram
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهیدx
()
x
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟