ok2 - قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال مارکت

قیمت لحظه ای و نمودار ارز دیجیتال Tether

قیمت لحظه‌ای tether

tether Tether (USDT)

$0.999
-0.51% (روزانه)
تحت نظر
حجم بازارحجمسکه در گردش
$39,604,489,898.00$78,514,019,223.0039,637,068,861 USDT

Tether قیمت فعلی $0.999 با سقف بازار $39,604,489,898.00 است. قیمت آن در 24 ساعت گذشته -0.51% پایین است.

Tether (USDT) یک ارز رمزپایه است که مقداری برای آینه دادن به ارزش دلار آمریکا دارد. ایده ایجاد ارز رمزپایه پایدار بود که بتواند مانند دلارهای دیجیتال مورد استفاده قرار گیرد. سکه هایی را که به این منظور جایگزین با ثبات دلار باشند ، "سکه های ثابت" می نامند. Tether محبوب ترین سکه پایدار است و حتی به عنوان جایگزین دلار در بسیاری از صرافی های محبوب عمل می کند! طبق سایت آنها ، Tether پول نقد را به ارز دیجیتال تبدیل می کند تا ارزش سکه را به قیمت ارزهای ملی مانند دلار آمریکا ، یورو و ین لنگر یا "tether" کند. مانند سایر رمزنگاری ها از بلاکچین استفاده می کند. برخلاف سایر رمزنگاری ها ، [طبق سایت رسمی Tether] "100٪ با USD پشتیبانی می شود" (USD به عنوان ذخیره در نظر گرفته شده است). استفاده اولیه از Tether این است که به فضای رمزنگاری ناپایدار ثبات می بخشد و به صرافی هایی که نمی توانند با دلار معامله کنند و با بانک ها نقدینگی ارائه می دهند (به عنوان مثال در Bitfinex که بعضا بحث برانگیز است اما پیشرو است).

سکه های دیجیتالی توسط شرکتی به نام Tether Limited صادر می شود که طبق قوانین حقوقی جزایر ویرجین انگلیس اداره می شود. این در هنگ کنگ ثبت شده است. مشخص شده است که Jan Ludovicus van der Velde مدیر عامل صرافی ارز رمزنگاری شده Bitfinex است که متهم به دست داشتن در دستکاری قیمت بیت کوین و همچنین اتصال به اینترنت شده است. بسیاری از افرادی که در صرافی ها معامله می کنند ، از جمله Bitfinex ، برای خرید ارزهای رمزپایه دیگری مانند بیت کوین از Tether استفاده می کنند. Tether Limited استدلال می کند که استفاده از این روش برای خرید ارزهای مجازی به کاربران این امکان را می دهد که با سرعت و ارزان تری فیات را در مبادله خارج و خارج کنند. همچنین ، صرافی ها معمولاً روابط سنگینی با بانک ها دارند و استفاده از Tether راهی برای دور زدن آن است.

استفاده از USDT نسبتاً ساده است. هنگامی که در صرافی هایی مانند Poloniex یا Bittrex قرار گرفت ، می توان از آن برای خرید بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه استفاده کرد. به راحتی می توان آن را از صرافی به هر کیف پول فعال شده با لایه Omni منتقل کرد. Tether هیچ هزینه معامله ای ندارد ، اگرچه کیف پول های خارجی و مبادلات ممکن است یکی از آنها را دریافت کند. برای تبدیل USDT به USD و بالعکس از طریق Platform Tether.to ، کاربران باید هزینه کمی پرداخت کنند. خرید و فروش Tether برای بیت کوین می تواند از طریق مبادلات مختلف مانند صرافی های گفته شده قبلی یا از طریق پلتفرم Tether.to انجام شود ، که همچنین امکان تبدیل بین USD به حساب بانکی شما را فراهم می کند.

chart loading - قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال مارکت
در حال دریافت اطلاعات نمودار...
مقدار را وارد کنید
ارز دیجیتال
تبدیل به

10 Tether (USDT)
معادل
9.992USD

تاریخقيمتحجمحجم بازار
TwitterInstagramTelegram
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهیدx
()
x
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟