ok2 - قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال مارکت

قیمت لحظه ای و نمودار ارز دیجیتال Litecoin

قیمت لحظه‌ای litecoin

litecoin Litecoin (LTC)

$195.65
-0.27% (روزانه)
تحت نظر
حجم بازارحجمسکه در گردش
$13,104,156,001.00$4,296,153,439.0066,709,952 LTC

Litecoin قیمت فعلی $195.65 با سقف بازار $13,104,156,001.00 است. قیمت آن در 24 ساعت گذشته -0.27% پایین است.

Litecoin یک ارز رمزنگاری نظیر به نظیر است که توسط چارلی لی ایجاد شده است. این بر اساس پروتکل بیت کوین ایجاد شده است اما از نظر الگوریتم هش استفاده شده متفاوت است. Litecoin از الگوریتم استخراج کار با استفاده از حافظه فشرده Scrypt proof استفاده می کند. Scrypt به سخت افزارهای درجه یک مانند GPU اجازه می دهد آن سکه ها را استخراج کند.

چرا Litecoin؟
به گفته اینوپتوپدیا ، Litecoin یک ارز رمزنگاری شده است که از بیت کوین پس از محبوبیت خود در صنعت تکامل یافته است ، این گزینه یا "altcoin" ظهور کرده است که به سرمایه گذاران اجازه می دهد بسته ارز دیجیتال خود را متنوع کنند. Litecoin یکی از برجسته ترین altcoin ها است و توسط کارمند سابق گوگل و مدیر مهندسی Coinbase ، چارلی لی ایجاد شده است. Litecoin اولین شخصی بود که بیت کوین را تغییر داد و مهمترین تفاوت آن این است که 2.5 دقیقه طول می کشد تا Litecoin در مقایسه با 10 دقیقه بیت کوین یک بلوک یا معامله ایجاد کند.

‘در حالی که این مورد برای معامله گران اهمیت چندانی ندارد ، ماینرهایی که از سخت افزار برای اجرای شبکه بیت کوین استفاده می کنند نمی توانند به Litecoin روی بیاورند. این باعث می شود که شرکت های بزرگ استخراج معادن از Litecoin دور باشند زیرا آنها نمی توانند به راحتی سود خود را با تعویض سکه دیگری بهینه کنند و به تجربه غیرمتمرکزتری کمک کنند. Investopedia توضیح داد: Litecoin همچنین دارای بلوک های بزرگتر و سکه های بیشتری در گردش است که در هنگام انجام معاملات مقرون به صرفه تر و سریع تر است.

همانطور که در بالا توضیح داده شد ، Litecoin می تواند خیلی سریعتر از بیت کوین معامله کند ، اما همچنین تعدادی از ویژگی های دیگر وجود دارد که سرمایه گذاران قبل از معامله باید بدانند. Litecoin می تواند حجم بالاتری از معاملات را مدیریت کند زیرا توانایی معامله سریعتر را دارد و اگر بیت کوین سعی کند در مقیاس altcoin خود معامله کند ، به روزرسانی کد لازم است. با این حال ، بلوک های Litecoin بزرگتر است ، اما با تعداد بیشتری بلوک "یتیم". زمان بلوک سریعتر litecoin خطر حملات مضاعف را کاهش می دهد - این در مورد هر دو شبکه دارای قدرت هش یکسان نظری است.

جزئیات فنی Litecoin:
مدت زمان تایید تراکنش برای Litecoin به طور متوسط ​​حدود 2.5 دقیقه است (در مقایسه با 10 دقیقه بیت کوین). شبکه Litecoin قرار است 84 میلیون واحد ارزی کار کند.

Litecoin به دلیل الگوریتم هش Scrypt که دارد از بسیاری دیگر از ارزهای محبوب محبوب (به عنوان مثال Dogecoin) الهام گرفته است تا از استخراج این سکه ها توسط استخراج کنندگان ASIC جلوگیری کند. با این حال گفته می شود که تا پایان سال جاری ، Scrypt ASIC وارد بازار انبوه خواهد شد.

chart loading - قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال مارکت
در حال دریافت اطلاعات نمودار...
مقدار را وارد کنید
ارز دیجیتال
تبدیل به

10 Litecoin (LTC)
معادل
1,956.50USD

تاریخقيمتحجمحجم بازار
TwitterInstagramTelegram
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهیدx
()
x
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟