ok2 - قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال مارکت

قیمت لحظه ای و نمودار ارز دیجیتال Chainlink

تحت نظر
قیمت لحظه‌ای Chainlink

chainlink Chainlink (LINK)

مقدار تغییر در 24 ساعت اخیر:
-2.63%
حجم بازارمعاملات روزانهسکه در گردش
$12,050,587,120.00$899,185,388.00414,509,556 LINK

Chainlink قیمت فعلی $28.96 با سقف بازار $12,050,587,120.00 است. قیمت آن در 24 ساعت گذشته -2.63% است.

ChainLink یک سرویس سخنوری غیرمتمرکز است ، اولین نوع در نوع خود است. وقتی Ethereum در سال 2015 فعال شد ، انقلابی ایجاد کرد که بلاکچین می تواند برای راه حل های شرکتی و تجارت سنتی به ارمغان بیاورد. بلاکچین دیگر فقط واسطه ای برای معاملات مالی عصر جدید نبود ، محدود به پتانسیل بیت کوین برای اخلال در مبادله ارز سنتی. با قراردادهای هوشمند مبتنی بر Ethereum ، Vitalik Buterin جعبه استفاده از Pandora’s Box را برای فناوری بلاکچین باز کرد. مشکل این است که ، طبق طراحی آنها ، قراردادهای هوشمند فقط می توانند داده های موجود در بلاکچین را مدیریت کنند. پتانسیل آنها ، توانایی ارائه برنامه های غیرمجاز و غیرمجاز برای استفاده در سراسر جهان ، هنوز هم تا حد زیادی استفاده نشده است ، زیرا بسیاری از برنامه های قرارداد هوشمند ساخته شده بر روی Ethereum فاقد پلی برای صنایع دنیای واقعی هستند که آنها سعی در بهبود آنها دارند.

اولین م Chaلفه ChainLink شامل قراردادهای زنجیره ای است که در بلاک چین Ethereum مستقر شده اند. این قراردادهای اوراکل درخواست داده های کاربرانی را که قصد استفاده از خدمات اوراکل شبکه را دارند پردازش می کند. اگر کاربر یا نهادی می خواهد به داده های خارج از زنجیره دسترسی پیدا کند ، آنها یک قرارداد کاربر (یا درخواست قرارداد) به شبکه ChainLink ارسال می کنند و بلاکچین این درخواست ها را در قراردادهای خود پردازش می کند. این قراردادها مسئول تطبیق قرارداد درخواستی با سخنان مناسب هستند. این قراردادها شامل قرارداد شهرت ، قرارداد تطبیق سفارش و قرارداد جمع است. اولین مورد ، قرارداد اعتبار ، دقیقاً همانطور است که به نظر می رسد: این سابقه ارائه دهنده اوراکل را بررسی می کند تا صحت آن را تأیید کند. به نوبه خود ، قرارداد تطبیق سفارش توافق نامه سطح قرارداد کاربر را در شبکه ثبت می کند و پیشنهادات ارائه دهندگان مسئول اوراکل را جمع می کند. سرانجام ، قرارداد جمع آوری داده های جمعی از سخنرانی های انتخاب شده را جمع می کند و آنها را متعادل می کند تا دقیق ترین نتیجه را پیدا کند.

متأسفانه ، تیم ChainLink نقشه راهی ارائه نمی کند ، اما آزمایشگاهی از سرویس های ChainLink باید در Q1 2018 قرار گیرد. به طور کلی ، کمبود عمومی بازاریابی و به روزرسانی های مشخص پروژه ، اعضای جامعه را در گذشته ناامید کرده است. سرگئی نازاروف ، مدیرعامل پروژه ، به دلیل حضور ساکت در اجتماع که طرفدار کارهای پشت صحنه ChainLink است ، شناخته شده است. تیم ممکن است زیاد پروژه خود را نادیده بگیرد ، اما برای آنچه ارزش دارد ، آنها بازاریابی مارک تجاری را به نفع توسعه محصول فدا می کنند - و برخی از اعضای جامعه این تمرکز را تازه می کنند. به عنوان مثال ، آنها یک سخنرانی با بانک سوئیفت ایجاد کرده اند و چند همکاری بی صدا با zepplin_os و Request Network دارند.

Chainlink توانایی اتصال قراردادهای هوشمند با دنیای خارج را دارد. این ممکن است به طرفین قرارداد هوشمند امکان دریافت ورودی های خارجی را که عملکرد را ثابت می کنند و خروجی های پرداختی را که کاربران نهایی می خواهند مانند پرداخت های بانکی دریافت کنند ، دریافت کنند. این پتانسیل را دارد که به قرارداد هوشمند امکان تقلید اکثریت قریب به اتفاق توافقات مالی موجود در بازار را بدهد. با ChainLink Network ، هرکسی می تواند در ازای دریافت پاداش مالی ، با دسترسی به داده های اصلی خارجی و سایر قابلیت های API ، قراردادهای هوشمند ارائه دهد. اگرچه باید دید که چگونه سیستم تشویقی کار می کند ، اما امکان دارد پاداشهایی مانند پاداش استخراج کنندگان رمزنگاری در اختیار اپراتورهای Node قرار گیرد که داده های مفیدی را به شبکه Chainlink ارائه می دهند. "

برای بررسی کامل Chainlink به CoinBureau مراجعه کنید.

chart loading - قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال مارکت
در حال لود دیتا
لطفاً، منتظر بمانید در حال دریافت داده‌های نمودار
تاریخقيمتمعاملات روزانهحجم بازار
بارگذاری دیدگاه‌های فیسبوکchart loading - قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال مارکت
TwitterInstagramTelegram
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهیدx
()
x
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟