ok2 - قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال مارکت

قیمت لحظه ای و نمودار ارز دیجیتال Ethereum

قیمت لحظه‌ای ethereum

ethereum Ethereum (ETH)

$1,772.26
-0.88% (روزانه)
تحت نظر
حجم بازارحجمسکه در گردش
$204,789,812,955.00$26,741,598,593.00115,156,344 ETH

Ethereum قیمت فعلی $1,772.26 با سقف بازار $204,789,812,955.00 است. قیمت آن در 24 ساعت گذشته -0.88% پایین است.

Ethereum یک بستر قرارداد هوشمند است که توسعه دهندگان را قادر می سازد توکن و برنامه های غیرمتمرکز (dapps) بسازند. ETH واحد پول محلی پلتفرم Ethereum است و همچنین به عنوان هزینه معاملات ماینرها در شبکه Ethereum کار می کند.

Ethereum پیشگام قراردادهای هوشمند مبتنی بر بلاکچین است. قرارداد هوشمند اساساً یک کد رایانه ای است که دقیقاً همانند برنامه ریزی شده و بدون هرگونه احتمال خرابی ، سانسور ، تقلب یا تداخل شخص ثالث اجرا می شود. این می تواند تبادل پول ، محتوا ، دارایی ، سهام یا هر چیز با ارزش را تسهیل کند. هنگام اجرای blockchain ، یک قرارداد هوشمند مانند یک برنامه کامپیوتری خودکار است که در صورت تحقق شرایط خاص به طور خودکار اجرا می شود.

Ethereum به برنامه نویسان اجازه می دهد قراردادهای هوشمند کاملاً پیشرفته ای را که قادر به هرگونه سفارشی سازی است ، انجام دهند. Ethereum به جای دادن مجموعه ای از فعالیت های محدود ، به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا بر شخصی سازی قرارداد هوشمند خود کنترل کاملی داشته باشند و به توسعه دهندگان قدرت ساخت برنامه های منحصر به فرد و ابتکاری را بدهند.

Ethereum به عنوان اولین پلت فرم قرارداد هوشمند مبتنی بر بلاکچین ، محبوبیت زیادی کسب کرده و در نتیجه رقبای جدیدی برای سهم بازار می جنگند. این رقبا شامل: Ethereum Classic که زنجیره قدیمی Ethereum ، Qtum ، EOS ، Neo ، Icon ، Tron و Cardano است.

راه اندازی کیف پول های Ethereum با چندین انتخاب محبوب مانند myetherwallet ، metamask و Trezor نسبتاً ساده است. برای راهنمایی بیشتر در مورد استفاده از کیف پول ethereum اینجا را بخوانید: نحوه استفاده از کیف پول Ethereum

chart loading - قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال مارکت
در حال دریافت اطلاعات نمودار...
مقدار را وارد کنید
ارز دیجیتال
تبدیل به

10 Ethereum (ETH)
معادل
17,722.60USD

تاریخقيمتحجمحجم بازار
TwitterInstagramTelegram
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهیدx
()
x
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟