ok2 - قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال مارکت

قیمت لحظه ای و نمودار ارز دیجیتال Polkadot

قیمت لحظه‌ای polkadot

polkadot Polkadot (DOT)

$37.21
0.27% (روزانه)
تحت نظر
حجم بازارحجمسکه در گردش
$36,517,789,676.00$1,071,646,479.00977,567,021 DOT

Polkadot قیمت فعلی $37.21 با سقف بازار $36,517,789,676.00 است. قیمت آن در 24 ساعت گذشته 0.27% بالاترین است.

Polkadot چیست؟
Polkadot یک پروژه منبع باز است که توسط بنیاد Web3 بنیانگذاری شده است ، بنیادی سوئیسی برای تسهیل یک وب غیرمتمرکز کاملاً کاربردی و کاربرپسند تأسیس شده است. Polkadot یک پروتکل خرد شده است که شبکه های بلاکچین را قادر می سازد تا با هم کار کنند. رمز DOT سه هدف مشخص را در بر می گیرد: حاکمیت بر روی شبکه ، استیکینگ و اتصال.

Polkadot قصد دارد یک وب کاملاً غیرمتمرکز را در اختیار کاربران قرار دهد. Polkadot برای اتصال زنجیره های خصوصی و کنسرسیوم ، شبکه های عمومی و غیرمجاز ، سخنورها و فناوری های آینده ساخته شده است. هدف Polkadot تسهیل یک اینترنت است که در آن بلاکچین های مستقل می توانند از طریق زنجیره رله Polkadot اطلاعات و معاملات را به روشی مطمئن انجام دهند. Polkadot قصد دارد ایجاد و اتصال برنامه های کاربردی ، خدمات و موسسات غیرمتمرکز را از همیشه آسان کند.

بنیاد Web3 برای ساخت Polkadot و تقویت توسعه خدمات و برنامه هایی که بر روی آن اجرا می شوند با نهادها همکاری می کند. بنیاد Web3 کمک های مالی برای توسعه اکوسیستم ارائه می دهد.

چگونه کار می کند
مقیاس: Polkadot یک شبکه چند زنجیره ای خرد شده است ، به این معنی که می تواند بسیاری از معاملات را در چندین زنجیره به صورت موازی پردازش کند. این قدرت پردازش موازی مقیاس پذیری را بهبود می بخشد. زنجیرهای خرد شده به Polkadot "پاراچین" نامیده می شوند زیرا به طور موازی در شبکه کار می کنند.

تخصص: در Polkadot ، هر بلاکچین می تواند طراحی جدیدی داشته باشد که برای موارد استفاده خاص بهینه شده باشد. با استفاده از چارچوب توسعه Substrate ، تیم ها می توانند بلاکچین خود را سریعتر و با کارآیی بیشتر توسعه و شخصی سازی کنند.

قابلیت همکاری: شبکه ها و برنامه های موجود در Polkadot می توانند اطلاعات و عملکردها را مانند برنامه های موجود در تلفن های هوشمند به اشتراک بگذارند. Polkadot قابلیت همکاری و ارتباط بین زنجیره ای را ارائه می دهد. با این کار کاربران می توانند اطلاعات را بین زنجیره انتقال دهند.

حاکمیت: انجمن ها در Polkadot می توانند مدیریت بلاکچین خود را با نیازهای خود تنظیم کنند. با تغییر شرایط با گذشت زمان ، مدل های بلاکچین می توانند ارتقا یابند.

به روزرسانی: Polkadot امکان به روزرسانی بدون نسخه را فراهم می کند و به زنجیره بلوک اجازه می دهد با در دسترس قرار گرفتن فناوری جدید تکامل یافته و سازگار شود.

chart loading - قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال مارکت
در حال دریافت اطلاعات نمودار...
مقدار را وارد کنید
ارز دیجیتال
تبدیل به

10 Polkadot (DOT)
معادل
372.10USD

تاریخقيمتحجمحجم بازار
TwitterInstagramTelegram
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهیدx
()
x
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟