ok2 - قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال مارکت

قیمت لحظه ای و نمودار ارز دیجیتال Bitcoin

تحت نظر
قیمت لحظه‌ای Bitcoin

bitcoin Bitcoin (BTC)

$56,854.00
مقدار تغییر در 24 ساعت اخیر:
-1.29%
حجم بازارمعاملات روزانهسکه در گردش
$1,065,092,951,733.00$52,809,233,703.0018,661,231 BTC

Bitcoin قیمت فعلی $56,854.00 با سقف بازار $1,065,092,951,733.00 است. قیمت آن در 24 ساعت گذشته -1.29% است.

بیت کوین اولین پول اینترنتی موفق مبتنی بر فناوری peer-to-peer است. به موجب آن هیچ بانک یا مرجعی درگیر در معامله و تولید ارز بیت کوین نیست. این توسط یک فرد / گروه ناشناس با نام Satoshi Nakamoto ایجاد شده است. کد منبع به صورت یک پروژه منبع باز به صورت عمومی در دسترس است ، هرکسی می تواند به آن نگاه کند و بخشی از روند توسعه باشد.

بیت کوین در حال گفتگو در حال تغییر نحوه مشاهده پول است. این ایده تولید ابزاری برای مبادله ، مستقل از هر مرجع مرکزی بود که بتواند به صورت الکترونیکی به روشی مطمئن ، قابل تأیید و تغییرناپذیر منتقل شود. این یک ارز اینترنتی غیر متمرکز نظیر به نظیر است که پرداخت تلفن همراه را آسان ، هزینه های معامله بسیار کم ، از هویت شما محافظت می کند و تمام وقت و بدون هیچ مرجع مرکزی یا بانک کار می کند.

بیت کوین به گونه ای طراحی شده است که تنها 21 میلیون BTC تاکنون ایجاد شده است ، بنابراین آن را به یک ارز تورمی تبدیل می کند. بیت کوین از الگوریتم هش SHA-256 با متوسط ​​زمان تأیید معامله 10 دقیقه استفاده می کند. ماینرها امروز با استفاده از تراشه ASIC که فقط به استخراج بیت کوین اختصاص داده شده است ، بیت کوین استخراج می کنند و سرعت هش به هش پتا رسیده است.

بیت کوین به عنوان اولین ارز رمزنگاری آنلاین موفق ، از ارزهای جایگزین دیگری مانند Litecoin ، Peercoin ، Primecoin و ... الهام گرفته است.

ارز رمزنگاری شده پس از آن با نوآوری در قرارداد هوشمند turing- کامل توسط Ethereum که منجر به توسعه پروژه های شگفت انگیز دیگری مانند EOS ، Tron و حتی مجموعه های رمزنگاری CryptoKitties شد ، به ثمر نشست.

chart loading - قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال مارکت
در حال لود دیتا
لطفاً، منتظر بمانید در حال دریافت داده‌های نمودار
تاریخقيمتمعاملات روزانهحجم بازار
بارگذاری دیدگاه‌های فیسبوکchart loading - قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال مارکت
TwitterInstagramTelegram
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهیدx
()
x
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟