نمایندگان ایالات متحده ارزهای دیجیتال را به لایحه دفاع 2021 اضافه می کنند

ایالات متحده

دولت ایالات متحده آماده تصویب قانون مجوز دفاع ملی 2021 (NDAA) است و آخرین لایحه شامل تعریف گسترده ای از ارزها و “ارزهای دیجیتال” است. با این حال ، پس از تصویب بیش از 50 لایحه NDAA ، رئیس جمهور دونالد ترامپ قصد دارد وتو را تصویب کند که انتظار می رود بیش از 740.5 میلیارد دلار مجاز باشد.

انتظار می رود اعضای کنگره ایالات متحده قانون مجوز دفاع ملی (NDAA) را برای سال مالی 2021 تکمیل کنند. NDAA نام مجموعه ای از قوانین ایالات متحده است که شامل وزارت دفاع ایالات متحده و بودجه و هزینه های سالانه نهاد است. NDAA برای اولین بار در سال 1961 مورد استناد قرار گرفت ، اما طی دو دهه گذشته ، این لایحه بسیار بحث برانگیز بوده است.
NDAA امسال شامل نام و تعریف ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین است. خلاصه ای از NDAA 2021 توسط یکی از حامیان مالی آن مارک وارنر از ویرجینیا توضیح می دهد که درج ارزهای دیجیتال ضروری است.

“[برای] اطمینان از گنجاندن سیستم های پرداخت فعلی و آتی در رژیم AML-CFT با به روزرسانی تعریف” سکه و ارز “شامل ارز دیجیتال ،” توضیح می دهد در بیانیه مطبوعاتی مارک وارنر که در مورد “شفافیت شرکت” و “پولشویی” صحبت می کند ”
درج “ارز دیجیتال” را می توان در بخش 308 NDAA یافت که با عنوان “ارزشی جایگزین ارز یا وجوه” می شود.
در بخش 308 تعریف از “ارز یا وجوهی که با ارز هر کشور صادر می شوند” به “ارز ، وجوه یا ارزشی که جایگزین ارز یا وجوه است” می شود.

علاوه بر این ، ارز دیجیتال جدیدترین NDAA ، تعدادی از سیاستمداران را دنبال می کند که خواهان نظارت بیشتر بر روی پول های ثابت هستند. نماینده ایالات متحده ، ماكسین واترز ، رئیس كمیته خدمات مالی مجلس ، از دفتر كنترل كننده واحد پول (OCC) می خواهد كه راهنمایی های اخیر دارایی های رمزنگاری شده را پس بگیرد.
این هفته ، نمایندگان ایالات متحده استفان لینچ (D-Mass.) ، جسوس “Chuy” García (D-Ill.) و Rashida Tlaib (D-Mich.) قانون اجرای مجوز و صدور مجوز بانکی Stablecoin (STABLE) را ارائه دادند. نمایندگان اصرار دارند که لایحه پایدار کوین برای “محافظت از مصرف کنندگان در برابر تهدیدهای مالی مربوط به ارزهای رمزپایه” است.

0 0 رای
امتیاز
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
TwitterInstagramTelegram
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهیدx
()
x
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟