شرکت برق دولتی ونزوئلا برق استخراج کنندگان بیت کوین را قطع می کند

بیت کوین

گزارش ها می گویند شرکت برق دولتی ونزوئلا Corpoelec با دستور مقامات در حال قطع ارتباط مزارع استخراج بیت کوین در ایالت کارابوبو است. قطع برق در حالی است که گزارش ها حاکی از آن است که مقامات دولتی و Corpoelec در حال برنامه ریزی برای ملاقات با بهره برداران مزارع معدن هستند.

براساس یک گزارش که به نقل از یک منبع ناشناس ، هدف از این جلسه بحث در مورد روند اتصال کارگران معدن به سیستم برق ملی (SEN) و همچنین “نرخ پرداختی” است.

علاوه بر این ، گزارش به نقل از یک منبع ناشناس گفت که مقامات Corpoelec “در حال تعطیلی و قطع مین ها در Carabobo بودند.” این منبع اظهار داشت که تمام کارگران معدن در کارابوبو قطع شده اند.

با این حال ، مشخص نیست که آیا مقامات Corpoelec فقط اپراتورهای استخراج بیت کوین را که از دولت مجوز ندارند ، هدف قرار داده اند. در ماه سپتامبر ، ونزوئلا از ایجاد استخر استخراج ارز رمزنگاری شده ملی خبر داد و دستور داد همه مزارع استخراج رمزنگاری ثبت شوند.

طبق این مصوبه که پس از 21 سپتامبر لازم الاجرا شد ، کلیه کارگران معدن کاری که در خارج از استخر فعالیت می کنند ، تحت “اقدامات ، تخلفات و مجازات های مندرج در سند فرمان” قرار می گیرند.

5 1 رای
امتیاز
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
TwitterInstagramTelegram
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهیدx
()
x