بیل میلر می گوید هر بانک بزرگی در معرض بیت کوین است

بیل میلر

بیل میلر ، سرمایه گذار کهنه کار می گوید که در نهایت همه بانک های بزرگ ، بانک های سرمایه گذاری و شرکت های خالص با ارزش خالص در معرض بیت کوین یا موارد مشابه آن قرار خواهند گرفت. وی گفت که قدرت ماندن بیت کوین هر روز بهتر می شود.

بیانیه های صعودی بیل میلر
تعداد فزاینده ای از شرکت های بزرگ در معرض بیت کوین قرار گرفته اند و این باعث گمانه زنی می شود که بقیه آنها چه زمانی دنبال می شوند. پس از سرمایه گذاری 425 میلیون دلاری Microstrategy ، Square در بیت کوین سرمایه گذاری کرد و Paypal یک سرویس ارز رمزنگاری را راه اندازی کرد. طبق گزارشات ، بیل میلر ، سرمایه گذار معروف روز جمعه به CNBC گفت:

من فکر می کنم که هر بانک بزرگ ، هر بانک سرمایه گذاری بزرگ ، هر شرکت بزرگ با ارزش خالص بالاخره قرار است در معرض بیت کوین یا موارد مشابه آن قرار گیرد.

وی “طلا یا نوعی کالاها” را به عنوان سرمایه گذاری های جایگزین مانند بیت کوین نامگذاری کرد.

بیل میلر Miller Value Partners را تأسیس کرد و در حال حاضر به عنوان رئیس و مدیر ارشد سرمایه گذاری آن فعالیت می کند. او اوراق بهادار فرصت و ارزش سهام و استراتژی درآمد را مدیریت می کند. میلر قبلاً از زمان تأسیس Legg Mason Capital Management و مشارکت مدیریت Legg Mason Capital Management Value Trust را از ابتدای تأسیس آن در سال 1982 انجام داد. قبل از پیوستن به لگ میسون ، وی به عنوان خزانه دار شرکت JE Baker ، تولید کننده عمده محصولات برای صنایع فولاد و سیمان خدمت می کرد. او از سال 1991 تا 2005 هر ساله موفق به شکست S&P 500 شد.

با اشاره به اینکه قیمت بیت کوین “بسیار بی ثبات” بوده است ، سرمایه گذار مشهور معتقد است که “قدرت ماندن ارز رمزنگاری شده هر روز بهتر می شود” و خطرات “صفر رفتن” آن بسیار پایین تر از گذشته است. ”

میلر همچنین گفت ارز دیجیتال Bitcoin “دوره کلاس دارایی با بهترین عملکرد” در دوره های سال گذشته ، پنج ساله و 10 ساله بوده است. وی توضیح داد:

داستان بیت کوین بسیار آسان است ، عرضه و تقاضا است. میزان عرضه بیت کوین در حدود 2.5٪ در سال در حال رشد است و تقاضا با سرعت بیشتری از آن رشد می کند و تعداد مشخصی از آنها وجود دارد.

این اولین بار نیست که مدیر نمونه سابق Legg Mason Value Trust از BTC تمجید می کند. در دسامبر 2017 ، او فاش کرد که صندوق MVP 1 وی حدود 50٪ در بیت کوین سرمایه گذاری کرده است.

بیل میلر تنها مدیر صندوق هجینگ نیست که ارزش سرمایه گذاری در بیت کوین را درک می کند. پاول تودور جونز همچنین اخیراً فاش کرد که در بیت کوین نیز یک روند صعودی گسترده مشاهده می کند ، زیرا حدود 2٪ از سهام خود را در ارز رمزنگاری شده سرمایه گذاری کرده است. مایکل سایلور ، مدیر عامل شرکت جونز و میکرواستراتژی ، سرمایه گذاری در ارز دیجیتال را با سرمایه گذاری در سهام اولیه فناوری مانند گوگل ، فیس بوک ، اپل و آمازون مقایسه کرد.

0 0 رای ها
امتیاز
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
TwitterInstagramTelegram
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهیدx
()
x
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟