سازمان مالیاتی کانادا : مبادله های رمزنگاری باید داده های همه کاربران تحویل دهند

رمزنگاری

گزارش شده است که اداره مالیات کانادا از دادگاه فدرال درخواست کرده است که از ابتدای سال 2013 مبادله ارز رمزنگاری شده Coinsquare را مجبور به تحویل اطلاعات و اسناد خاصی به همه کاربران خود کند. صرافی رمزنگاری کانادا بیش از 200000 کاربر دارد.

آژانس درآمد کانادا اطلاعات مربوط به همه کاربران Coinsquare را می خواهد
نشریه ملی پست روز جمعه گزارش داد ، مقام مالیاتی کانادا از قاضی فدرال خواسته است که Coinsquare “را مجبور به تحویل اطلاعات و اسناد خاص در مورد تمام مشتریان خود” از ابتدای سال 2013 کند.

آژانس درآمد کانادا می خواهد به عنوان بخشی از تلاش خود برای مبارزه با کلاهبرداری مالیاتی و اقتصاد زیرزمینی ، از هویت هر مشتری از یک بستر اصلی معاملات ارز رمزنگاری شده کانادا مطلع شود.

آژانس مالیاتی در پرونده خود در ماه سپتامبر ادعا کرد که تمام اطلاعات درخواستی مورد نیاز است تا اطمینان حاصل شود که مشتریان مبادله رمزنگاری از قوانین مالیاتی کانادا پیروی می کنند.

چارلز دروین ، سخنگوی آژانس درآمد کانادا (CRA) توضیح داد: “با توجه به ماهیت شبه ناشناس ارزهای رمزپایه ، اندازه گیری عدم رعایت تعهدات مالیاتی کانادا دشوار است.” “با این حال CRA احتمال زیاد عدم رعایت قوانین را فرض می کند.”

آژانس مالیاتی کانادا در سال 2018 یک واحد اختصاصی رمزنگاری برای انجام حسابرسی های مربوط به رمزنگاری ایجاد کرد. این نهاد نظارتی سال گذشته به ژورنال مونترئال گفت كه ارزهای رمزپایه به طور فزاینده ای برای تسهیل فرار مالیاتی دریایی در 54 تحقیق جنایی كه در آن زمان انجام می شد ، مورد استفاده قرار گرفت.

در ایالات متحده ، خدمات درآمد داخلی (IRS) نیز با رویکردی مشابه ، از دادگاهی خواست كه Coinbase را مجبور به تحویل داده های مشتریان كند.

پلت فرم معاملات ارز رمزنگاری مستقر در تورنتو Coinsquare در اواخر سال 2014 راه اندازی شد. طبق کمیسیون اوراق بهادار انتاریو (OSC) از 14 دسامبر 2019 تقریبا 235،000 حساب مشتری داشت. OSC در گزارشی که در ماه ژوئیه منتشر شد ، تنظیم کننده مبادلات دستکاری بازار را با 840،000 معامله شستشو به ارزش تقریبی 590،000 بیت کوین متهم کرد ، که تقریباً 90٪ از حجم معاملات گزارش شده در بورس را نشان می دهد. کمیسیون متعاقباً با مبادله موافقت کرد و 2.2 میلیون دلار جریمه نقدی در نظر گرفت.

مدیر عامل Coinsquare ، استیسی هویزاک در بیانیه ای به نشنال پست گفت که شرکت وی در حال بررسی درخواست CRA است و هنوز تصمیم نگرفته است که در دادگاه با آن مبارزه کند.

0 0 رای ها
امتیاز
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
TwitterInstagramTelegram
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهیدx
()
x
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟