بانک های هند خدمات رمزنگاری ارائه می دهند

رمزنگاری

یک بانک هندی در حال آماده سازی شروع خدمات بانکی رمزنگاری در شعب بانک های فیزیکی خود است. مشتریان می توانند بیت کوین و چندین ارز رمزنگاری شده دیگر را در این شعب با روپیه هند ، حساب های پس انداز با کیف پول های رمزپایه باز کنند ، وام هایی را با ارزهای رمزپایه خود و غیره بدهند.

کاربران ارز دیجیتال شده در هند به زودی می توانند از شعب بانک های فیزیکی برای خدمات بانکی رمزنگاری بازدید کنند و همچنین در مورد سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده اطلاعات کسب کنند. این امر به دلیل مشارکتی است که روز دوشنبه اعلام شد ، بین پلتفرم بانکی رمزنگاری Cashaa و انجمن عملیاتی اعتبارات متحد متحد متحد (United) ، به عنوان بخشی از برنامه توسعه Cashaa در هند. یونایتد عضو فدراسیون ملی بانک های تعاونی شهری و انجمن های اعتباری گیم است.

دینش کوکرجا ، مدیرعامل انجمن عملیاتی شرکت چند اعتباره یونایتد ، مدیرعامل شرکت مشترک بین دو شرکت خواهد بود. جزئیات اعلامیه:

سرمایه گذاری مشترک ، Unicas ، اولین مو سسه مالی دوستانه رمزنگاری جهان را با شعبات و فعالیتهای فیزیکی ایجاد خواهد کرد.

این اطلاعیه می افزاید: “Unicas به مردم امکان دسترسی به خدمات بانکی سنتی همراه با خدمات بانکی ارز دیجیتال را هم به صورت آنلاین و هم از طریق 22 شعبه فیزیکی خود در شمال هند می دهد.” مشتریان می توانند ارزهای رمزنگاری شده را با پول نقد در این شعب فیزیکی خریداری کنند: “باز کردن حساب های پس انداز با کیف پول های رمزنگاری … وام در مقابل ارزهای رمزپایه ، طلا و املاک و مستغلات …”

سخنگوی Cashaa به news.Bitcoin.com تأیید کرد که “در حال حاضر 22 شعبه فعال وجود دارد و عملیات Unicas از دسامبر آغاز می شود … ما با 22 شعبه آماده خواهیم شد.” این شرکت ها در نظر داشتند خدمات بانکی رمزنگاری را در 34 شعبه راه اندازی کنند. با این حال ، او توضیح داد که “با توجه به وضعیت پوستی باز شدن باقیمانده کمی چالش برانگیز است … ما شاهد باز شدن آهسته قفل هستیم.”

0 0 رای
امتیاز
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
TwitterInstagramTelegram
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهیدx
()
x
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟