افزایش خرید بیت کوین به دلیل پیشنهاد جو بایدن برای افزایش مالیات

جو بایدن

برای انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده تنها 14 روز دیگر باقی مانده و تعدادی از طرفداران بیت کوین در حال بحث در مورد پیامدهای مالیات بر سود سرمایه هستند که جو بایدن قصد دارد در صورت پیروزی در ریاست جمهوری آمریکا استناد کند. طبق برنامه بایدن ، سود سرمایه از 21٪ به 39.6٪ برای گروه های درآمد خاص افزایش خواهد یافت. دو هفته پیش ، رئیس جمهور فعلی ایالات متحده ، دونالد ترامپ ، ایده کاهش سودهای بلند مدت سرمایه را به 15٪ کاهش داد.

فقط در عرض دو هفته ، ایالات متحده ممکن است رئیس جمهور جدیدی را ببیند یا در صورت پیروزی در انتخابات ، چهار سال دیگر دونالد ترامپ بدست آورد. این هفته تعدادی از افراد بحث کرده اند که در صورت انتخاب جو بایدن به عنوان رئیس جمهور ، مالیات در ایالات متحده چگونه خواهد بود.

به عنوان مثال ، مغول هیپ هاپ 50 سنت در توییتر خود نوشت که پس از دیدن اینکه چگونه بایدن قصد دارد از افراد ثروتمند در نیویورک مالیات بگیرد ، به ترامپ رای خواهد داد. علاوه بر این ، تعدادی از بیت کوین ها در مورد افزایش مالیات بایدن و شکل مستقیم مالیات به عنوان سود سرمایه بحث کرده اند.

وقتی مردم از اصطلاح “مالیات بر سود سرمایه” بحث می کنند ، آنها در مورد مالیات دریافتی دولت هستند که کسی پس از خرید اصلی از فروش هر دارایی سود می برد. سود سرمایه بلند مدت در مورد عوارض گرفته شده توسط دولت پس از نگهداری دارایی بیش از 12 ماه توسط مالک اعمال می شود.

کارشناس رمزنگاری مشهور ، مایک در فضا ، در مورد تفسیر 50 Cent در توییتر بحث کرد و گفت: “بیایید روز انتخابات ، بسیاری از مردم متوجه می شوند ترجیح نمی دهند بیدار شوند.”

فرد دیگری در این هفته در توییتر نیز از پیشنهادات مالیاتی بایدن بیزار است و تأکید کرد:

بایدن می خواهد مالیات بر سود سرمایه را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. این مسئله اکثر سالخوردگانی را که با درآمد ثابت زندگی می کنند ، پیچ و تاب می کند. همچنین بر هرکسی که از بیت کوین یا هرگونه سرمایه گذاری برای آن موضوع سود می برد ، تأثیر می گذارد.

طبق برنامه مالیاتی بایدن ، مالیات سود بلند مدت سرمایه برای افرادی که سالانه 1 میلیون دلار درآمد دارند از 21٪ به 39.6٪ افزایش می یابد. بدتر از این ، برخی گزارش ها نشان می دهند که پیشنهاد بایدن می تواند مالیات بر سود سرمایه را به میزان 43.4٪ افزایش دهد ، زیرا مالیات بر کارمزد 3.8٪ اضافه شده است. با این حال ، حتی اگر بازرسان آنلاین واقعیت و رسانه های جریان اصلی سعی دارند ادعا کنند که پیشنهاد پیشنهادی درآمد مشخص است ، اما طرح مالیات بایدن 100٪ اساسی نیست.

بیت کوین

در حقیقت ، گزارش اخیر نائومی جاگودا ، همکار The Hill ، خاطرنشان می کند که بایدن “بارها و بارها گفته است” افزایش مالیات و افزایش سود سرمایه بر برخی از درآمد (زیر 400 تا 1 میلیون دلار) تأثیری نخواهد داشت. با این حال ، گزارش جاگودا همچنین حاکی از آن است که پیشنهاد مالیاتی بایدن هنوز “مطابق با هدف” تنظیم نشده است. واقعیت این است که آمریکایی ها نمی توانند وعده های هیچ سیاستمداری را جدی بگیرند و بایدن می تواند الزامات افزایش سرمایه را تغییر دهد.

در فیس بوک ، Openbazaar و توسعه دهنده BCHD ، کریس پاشیا ، از پیشنهاد افزایش سود سرمایه بایدن شکایت کرد. پاشیا نوشت: “واقعاً خسته شدن از جو بایدن که ادعا می کند مالیات مردم عادی را افزایش نخواهد داد.” “افزایش مالیات بر افزایش سرمایه وی از 23.5٪ به 43.4٪ به طور مستقیم پس انداز زندگی من را تحت تأثیر قرار می دهد. این کاملاً مزخرف است و ادعا می کند که او از مردم عادی مالیات نمی گیرد. ”

در همین حال ، تیمی از تحلیلگران گلدمن ساکس به رهبری ارجون منون یادداشتی را به سرمایه گذاران نوشتند که افزایش سود بیدن همچنین می تواند باعث فروش گسترده سهام شود. سرمایه گذاران گلدمن با توجه به جزئیات این نکته اظهار داشتند که آخرین باری که مالیات بر سود سرمایه در سال 2013 افزایش یافت ، به فروش گسترده 100 میلیارد دلاری سهام دامن زد.

در توییتر ، تعدادی دیگر از سرمایه گذاران ارز رمزنگاری شده از افزایش سود پیشنهادی بایدن ابراز نارضایتی کرده اند.

یک فرد نوشت: “اگر شما در Crypto یا سهام سرمایه گذاری کرده اید و به Biden رأی می دهید ، باید تصمیمات زندگی خود را دوباره ارزیابی کنید.” “بایدن قصد دارد مالیات بر سود سرمایه را از 23.8٪ به 43.4٪ افزایش دهد.”

یک بیت کوینر دیگر نوشت که چگونه به دلایل مختلف بین ترامپ و بایدن به هم ریخته است. این فرد گفت: “ترامپ بیت کوین را دوست ندارد.” “بایدن احتمالاً مالیات بر سود سرمایه را افزایش می دهد. IDK … ”

بسیاری از ترقی خواهان از صمیم قلب معتقدند که طرح بایدن فقط افراد ثروتمند را تحت تأثیر قرار خواهد داد. با این حال ، طرفداران بایدن متوجه نیستند که به دلیل ایجاد بی تدبیری تورم فدرال رزرو ، درآمد بین 400 تا 1 میلیون دلار می تواند نمایانگر افراد بیشتری در آینده نزدیک باشد.

به عنوان مثال ، متوسط ​​درآمد آمریكا در سال 1979 16 هزار و 530 دلار بود و به لطف تورم سریع ، فقط دو دهه طول كشید تا 431.54 درصد افزایش یابد. در سال 2020 ، درآمد متوسط ​​87،864 دلار آمریکا برای تأمین نیاز مالیاتی 400 هزار دلاری جو بایدن فقط 355٪ جهش دارد.

رسانه های اصلی در تلاشند تا برنامه مالیاتی دونالد ترامپ را تبلیغ کنند ، اما رئیس جمهور فعلی هنوز جزئیات پیشنهادی رسمی مالیات را منتشر نکرده است. اگرچه ، مردم پیش بینی می کنند که ترامپ قصد دارد مالیات فعلی سود سرمایه را کاهش دهد ، زیرا رئیس جمهور در 13 آگوست تعهد کرد که بالاترین مالیات فدرال برای سود سرمایه را به 15 درصد کاهش دهد.

نظر شما درباره افزایش سود پیشنهادی جو بایدن چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

5 1 رای
امتیاز
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
TwitterInstagramTelegram
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهیدx
()
x
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟