صرافی آنلاین پارس چنج

افزایش خودپردازهای بیت کوین در هتل های سوئیس

خودپردازهای بیت کوین

تعداد هتل های دارای ATM بیت کوین در محل در سوئیس در حال رشد است. آخرین اعلامیه از طرف The Dolder Grand ، یک هتل لوکس و اسپا در زوریخ منتشر شد که اخیراً یک دستگاه خودپرداز رمزنگاری را پشتیبانی می کند که از چهار ارز رمزپایه پشتیبانی می کند.

Dolder Grand روز دوشنبه اعلام کرد که یک دستگاه خودپرداز ارز رمزپایه در هتل نصب شده است تا میهمانان بتوانند ارزهای رمزپایه را در محل خریداری و بفروشند. در این اطلاعیه آمده است:

از هم اکنون ، مهمانان هتل Zurich Dolder Grand می توانند ارزهای رمزنگاری شده را در سایت خریداری کنند – به راحتی در دستگاه خودپرداز رمزنگاری. این امر توسط دستگاهی از متخصص مالی سوپرمارز ارز رمزنگاری شده Värdex Suisse امکان پذیر شده است.

مهمانان هتل می توانند با استفاده از دستگاه چهار ارز رمزنگاری شده – بیت کوین ، بیت کوین پول نقد ، litecoin و اتریوم – با فرانک سوئیس و یورو خریداری کنند. آنها همچنین می توانند BTC را به فرانک سوئیس بفروشند.

Dolder Grand سال گذشته پذیرش بیت کوین برای اقامت در شب ، غذا ، نوشیدنی و درمان های آبگرم را آغاز کرد. طبق اعلامیه:

تقاضا برای ارزهای رمزپایه از زمان بروز بحران ویروس کرونا به طور قابل توجهی افزایش یافته است. بسیاری از ماشین های Värdex برای به دست آوردن تجربه اولیه با ارزهای رمزپایه استفاده می کنند.

دستگاه خودپرداز رمزنگاری نصب شده در The Dolder Grand توسط Värdex Suisse اداره می شود که دارای بزرگترین شبکه خودپردازهای ارز رمزنگاری شده در سوئیس است. Värdex در سال 2017 تاسیس شد و از Bitcoin Bitcoin سوئیس AG است. این شرکت در دره رمزنگاری Zug مستقر است ، یک واسطه مالی سوئیس است.

 

Värdex Suisse خودپردازهای رمزنگاری را در حدود 70 مکان در سوئیس نصب کرده است. طبق وب سایت ردیابی خودپردازهای رمزنگاری Coinatmradar ، در حال حاضر 102 دستگاه خودپرداز رمزنگاری در سوئیس وجود دارد که این کشور را به ششمین کشور خود در بالاترین میزان خودپردازهای ارز رمزنگاری شده تبدیل کرده است.

علاوه بر The Dolder Grand ، هتل های دیگری که دستگاه خودپرداز رمزنگاری Värdex Suisse نصب کرده اند عبارتند از: هتل 46a ، Parkhotel ، Hôtel Régina ، فرودگاه هیلتون زوریخ و هتل Hecht Gottlieben. این شرکت می گوید مهمانان هتل “به طور فعال از این فرصت استفاده می كنند و به راحتی ارزهای رمزنگاری شده را در دستگاه های خودپرداز خریداری و می فروشند.”

0 0 رای
امتیاز
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
TwitterInstagramTelegram
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهیدx
()
x