آموزش ساخت کیف پول پک کوین paccoin
ارسال شده در: ۱۶/۱۱/۱۳۹۶, توسط : admin
۲٫۷ (۵۳٫۸۵%) ۶۵ votes

سلام خدمت شما

امروز قصد داریم طریقه ساخت کیف پول  پک کوین به شما آموزش دهیم ، کیف پول فعلا در سه نوع نسخه مک و ویندوزی و لینوکس را دارد.

 

آموزش نصب کیف پول موبایل اندروید و ios از لینک زیر

لینک

 

برای دانلود نسخه ویندوز  وارد لینک زیر شوید

لینک

 

توجه کنید که برای بار اول باید با شبکه پک کوین ست شود و این مدت زیادی زمان نیاز دارد . و پس از اتمام در سمت راست پایین تیک آبی رنگ نمایش داده میشود.

بعد از نصب و اجرا نرم افزار

گزینه overview

در اینجا موجودی را نمایش می دهد

 

از منوی file گزینه receiving addresses… رو انتخاب می کنید و لیست شماره حساب ها جهت دریافت ارز رو مشاهد می کنید

 

 

گزینه send 

در اینجا گزینه pay to آدرس کیف پول قرار می گیرد و گزینه label متن دلخواه می نویسیم و گزینه amount مقدار ارز خود را که می خواهید ارسال کنید وارد می کنید . و بقیه گزینه ها مانند سرعت ارسال و مقدار کارمزد و این مسائل اجباری نیست . و با زدن گزینه send مبلغ ارسال می شود.

گزینه receive

 در این قسمت می توانید زدن request payment شماره حساب اضافه می شود و گزینه دیگه اختیاری می باشد.لیست شماره حساب ها file گزینه receiving addresses… می باشد .

در این قسمت می توانید لیست تراکنش ها رو مشاهد کنید
نکته مهم : از کیف خود بک آپ بگیرید از منوی فایل گزینه بک آپ والت رو انتخاب کنید و یک فایل از کیف خود دریافت کنید و جایی امن ذخیره کنید
و برای ریکاوری در صورتی که زمانی کیف پول شما حذف شد شما کیف پول را مجدد نصب کنید و بعد از نصب کامل کیف پول را اجرا کنید و مجدد ببندید و جایی که کیف پول را نصب کردید فابل wallet را حذف کنید و بک آپ خود را که حتما باید با نام wallet باشد در مسیر برنامه کپی کنید و کیف پول را مجدد اجرا کنید و تمام سکه های شما در کیف پول جدید طاهر میشود.
تماس با ما
پیام شما ارسال شدتوجه : هر سفارش حداکثر مبلغ محاسبه شده 30 میلیون ریال معادل 3 میلیون تومان شود و در صورت تعداد بیشتر ارز بعد از دریافت سفارش قبلی مجدد سفارش دیگری را ثبت کنید