خرید ارز پک کوین paccoin
ارسال شده در: ۱۲/۱۱/۱۳۹۶, توسط : admin

خرید ارز پک کوین paccoin

جهت خرید در سایت ثبت نام کنید و بعد از احراز هویت مراحل ثبت سفارش را انجام دهید

 

آموزش ساخت کیف پول پک کوین

لینک

نماد : pac$

نکته مهم : این سکه قبلا با نماد pac فعالیت می کرد و بعد از بروزرسانی به pac$ تغییر کرد. و از ۱۰۰۰ به ۱ تبدیل شد. یعنی سکه قدیم اگر تعداد ۱۰۰۰ عدد باشه ۱ عدد سکه جدید محاسبه میشود.

 

پیشنهاد مدیریت خرید ارز دیجیتالی پک کوین

چرا؟  پک کوین با نماد pac$  در اوایل سال ۲۰۱۸ فعالیت خود را شروع کرده و جای رشد زیاد در آینده نزدیک را دارد ، به عنوان مثال اگر ۱۰ هزار تای این سکه رو به قیمت این روزها خریداری کنیم . احتمال آن بسیاز زیاد هست که در آینده بسیار نزدیک چندین درصد رشد کند و اگر حداقل حتی بالای ۱ دلار برسد می تواند نتیجه خوبی برای ما داشته باشد .  پیش بینی می شود تا بالای ۵ دلار تا پایان سال ۲۰۱۸ رشد کند.

 

فعلا ما از روش کارت به کارت استفاده می کنیم  و راههای پرداخت هزینه به ما از طریق اینترنت بانک، تلفن بانک ، و همراه بانک، که این موارد را می توانید از طریق شعبه بانکی خود اقدام به فعالسازی کنید.

جهت دریافت شماره حساب های ما روی لینک زیر کلیک کنید

شماره کارت

توجه کنید: قبل ثبت سفارش مبلغ را از طریق اینترنت بانک، تلفن بانک و یا همراه بانک پرداخت کنید و بعد سفارش را ثبت کنید. در صورتی که این امکانات برای شما فعال نیست و قصد دارید از عابر بانک پرداخت کنید سفارش را ثبت کنید و در توضیحات بنویسید پرداخت از طریق عابر بانک حداکثر ۱ ساعت بعد ما بررسی می کنیم.

 سفارش ها بصورت دستی انجام داده می شود و حداقل ۳۰ دقیقه تا حداکثر ۲۴ ساعت انجام می شود

توجه کنید : فرم زیر را با دقت پر کنید ، بخصوص آدرس کیف پول ارز مورد نظر ،که در صورتی که آدرس کیف پول را اشتباه وارد کنید راه برگشت نیست و مدیریت هیچ گونه مسئولیتی ندارد ، لذا در این مورد دقت کنید.

 

 قیمت پک کوین بصورت اتوماتیک بروز رسانی نمیشود

قبل خرید پک کوین هماهنگ کنید 

۰۹۳۹۲۱۶۲۱۰۹ ( تماس تلفنی ، پیامک، تلگرام ، واتس آپ)

اخرین بروز رسانی قیمت : ۱۳۹۶/۱۲/۲۹ 

نکته مهم : اگر تاریخ بروزرسانی یک روز گذشته اطلاع دهید تا قیمت را بروزرسانی کنیم

 

خرید به تعداد ۲۰۰۰۰ سکه با تخفیف ۵۰ هزار تومان (در صورتی که ۲۰ هزار سکه خریداری کنید از مبلغ محاسبه شده جهت پرداخت ۵۰ هزار تومان کسر کنید )

 

 

خرید ارز پک کوین paccoin

  • شماره کارتی که با آن هزینه را به ما پرداخت می کنید
  • لطفاً یک مقدار بین 1000 و 20000 را وارد نمایید .
  • قیمت: 0 تومان
  • در صورتی که پرداخت شما شماره پیگیری نداشت یا فراموش کردید درج شماره کارت کافی می باشد.
پیشاپیش سال نو مبارک امیدوارم سالی خوبی پیش رو همگی باشد، و خوشحالیم که تونستیم تا این لحظه در خدمت مشتری های گرامی باشیم. پیشنهاد مدیریت : خرید ارز دیجیتالی paccoin ، آینده درخشان این ارز دیجیتالیلینک

پشتیبانی