خرید ارز پک کوین paccoin
ارسال شده در: ۱۲/۱۱/۱۳۹۶, توسط : admin
۳٫۵ (۶۹٫۱۸%) ۲۰۷ votes

خرید ارز پک کوین paccoin

جهت خرید در سایت ثبت نام کنید و بعد از احراز هویت مراحل ثبت سفارش را انجام دهید

 

 

 

 

 

 

آموزش ساخت کیف پول پک کوین

لینک

نماد : pac$

 شرکت ارز دیجیتالی پک کوین paccoin در لندن ۲۰۱۸ و بدست آوردن فرصت طلایی برای این ارز دیجیتالی

 

پیشنهاد مدیریت خرید ارز دیجیتالی پک کوین

خیلی از کاربران پرسیدن چرا ارز دیجیتالی پک کوین ؟!
ارز دیجیتالی پک کوین بعد از یک بروزرسانی بزرگ در اوایل سال ۲۰۱۸ کار خود را شروع کرد و این سکه نسبت به قبل بسیار کارآمد شد هم از نظر سرعت و کارمزد بسیار پایین و بستر نرم افزاری عالی برای فروشگاهها و بانک ها جهت معامله های خود ، و تراکنش ها را هم می توان ناشناس تنظیم کرد و هم قابل شناسایی، این امکانات برای هر شرکت تجاری و فروشگاهی مهم می باشد.بعد این سکه ریپل از نظر چنین امکاناتی رتبه بندی می شود. دیدگاهی که ما نسبت به این سکه داریم یه آینده درخشان می باشد. و در همین لحظه چند فروشگاه و خدمات دریایی معامله های خود از طریق پک کوین هم انجام می دهند.و برای ذخیره از کیف پول ویندوز و موبایل و کاغذی می توان اشاره کرد و این سکه د رآخر به تعداد صد میلیارد عدد در چرخش خواهد بود به مانند ریپل.و هر لحظه با یک خبر بزرگ می تواند ارزش این سکه را از مرز ۱۰ دلار عبور دهد.

 

 

 

قوانین سایت

قوانین سایت

 1. استفاده از کارت بانکی دیگران قابل قبول نیست و مبلغ با کسر کارمزد بین بانکی در مدت ۴۸ ساعت برگشت داده خواهد شد.
 2. آدرس کیف پول مورد نظر و موارد نیاز آدرس کیف پول مانند پیمنت آیدی و تگ را صحیح وارد کنید ، در غیر اینصورت مدیریت مسئولیتی در این مورد ندارد.
 3. سفارش های بدون احراز هویت لغو خواهد شد و مبلغ آن با کسر کارمزد بین بانکی  برگشت داده خواهد شد.
 4. ساعت کاری ۸ تا ۲۳ می باشد و در ساعت غیر از این اگر سفارشی ثبت شود تا زمان کاری انجام نمی شود و اگر قیمت ارز مورد نظر افزایش یابد مبلغ کامل برگشت داده خواهد شد.و در صورت تمایل مجدد سفارش را می توانید ثبت کنید.
 5. روزهای جمعه سفارش ها با تاخیر انجام خواهد شد.
 6. اگر مبلغ سفارش بعد از ثبت سفارش به مدت ۶۰ دقیقه پرداخت نشود سفارش لغو خواهد شد.
 7. به تعداد حداقل و حداکثر سفارش ها دقت کنید در اینصورت سفارش لغو خواهد شد و مبلغ با کسر کارمزد بین بانکی برگشت داده خواهد شد
 8. حداکثر سفارشات تا 6 ساعت انجام میشود و در این زمان اگر قیمت ها بیشتر از 20 درصد افزایش یافت ما بر اساس قیمت همان لحظه ارسال محاسبه می کنیم و به عنوان مثال اگر یک نفر 1000 بایت کوین به قیمت 1000 تومان خریداری کند و قیمت ها بعد از چند دقیقه بالا بره و این 1000 بایت کوین قیمتش بشه 1200 ما قیمت همان لحظه بایت کوین به همان اندازه 1000 تومان به مقدار 800 بایت کوین ارسال می کنیم
 9. سفارش ها حداقل 30 دقیقه تا 6 ساعت بستگی به تعداد سفارش انجام داده خواهد شد و به دلایل مختلف ممکن هست به علت تعمیر و نگهداری کیف پول  دیر انجام شود.

طریقه پرداخت مبلغ سفارش : اینترنت بانک، تلفن بانک ، و همراه بانک دستگاه خودپرداز Atm یا هر روشی دیگر بعد از ثبت سفارش ۶۰ دقیقه مهلت پرداخت می باشد.

شماره کارت جهت پرداخت مبلغ سفارش :  جهت دریافت شماره کارت لینک روبرو کلیک کنید   لینک

مهلت کاربر جهت پرداخت مبلغ محاسبه شده سفارش به ما : حداکثر ۶۰ دقیقه

طریقه پرداخت ارز دیجیتالی به شما : نیم اتوماتیک

مدت زمان انجام سفارش : حداقل ۳۰ دقیقه تا حداکثر ۶ ساعت

آموزش ثبت سفارش : فرم زیر را با دقت پر کنید و با درج تعداد ارز مورد نظر مبلغ بصورت اتوماتیک محاسبه خواهد شد. و با یادداشت مبلغ ، سفارش را ثبت کنید ( البته یک فاکتور برای شما از طریق ایمیل ارسال خواهد شد ) مبلغ را از طریق اینترنت بانک ، تلفن بانک ، یا همراه بانک پرداخت کنید و ما بعد از دریافت وجه کارهای انتقال ارز را انجام می دهیم.و نیازی به تماس برای تایید انتقال وجه یا ثبت سفارش نیست . ( حتما پرداخت هزینه را بعد از ثبت سفارش انجام دهید)

خرید ارز پک کوین paccoin

 • شماره کارتی که با آن هزینه را به ما پرداخت می کنید
 • لطفاً یک مقدار بین 2000 و 60000 را وارد نمایید .
 • قیمت: 0 ریال
پیشنهاد مدیریت : ارز دیجیتالی پک کوین pac$ ، استفاده این ارز بصورت آزمایشی در ماه آگوست سال جاری در هتلهای هیلتون و تیم بازاریابی قوی برای استفاده این ارز در عموم .لینک