صرافی آنلاین پارس چنج

بنیانگذار موریس کوین در هند به اتهام کلاهبرداری ارز دیجیتال دستگیر شد

کلاهبردار

بنیانگذار ارز رمزپایه موریس در هند دستگیر شد ، به دلیل اتهامات پروژه رمزنگاری کلاهبرداری برای کلاهبرداری از سرمایه گذاران بی خبر از سرمایه خود بود.

رسانه های محلی گزارش دادند ، پلیس منطقه مردی 36 ساله ، معروف به نیشاد را از منطقه مالاپورام کرالا بازداشت کرد و وی را به جرایمی تحت عنوان قانون جایزه و طرح های گردش پول (ممنوعیت) متهم کرد.

مدارکی از خانه نیشاد توقیف شد ، از جمله اسنادی که حاکی از کلاهبرداری هزاران سرمایه گذار در سراسر کشور است. بر اساس گزارش ها ، نیشاد متهم به کلاهبرداری صدها هزار دلار از قربانیان خود ، از طریق درخواست سرمایه گذاری در ارز دیجیتال سکه موریس خود شده است.

سرمایه گذاران با وعده بازگشت تضمینی 270 روپیه در روز به مدت 300 روز با حداقل واریز 15000 روپیه یا 200 دلار جلب شدند. بازده نشان دهنده پرداخت روزانه معادل تقریباً 3.60 دلار است.

پس از دوره 300 روزه ، به سرمایه گذاران موریس کوین گفته شد که می توانند نشانه های خود را مبادله کنند و فرصت هایی برای کسب پاداش بیشتر برای معرفی سرمایه گذاران جدید به این طرح وجود دارد.

با این حال ، مشخص شد که موریس کوین هیچ لیست مبادله ای ندارد ، به این معنی که پس از دوره قفل سرمایه گذاری امکان مبادله رمز وجود ندارد. بعلاوه ، مشخص شد که شرکت پشت سر Morris Coin هیچ دفتری ندارد و وب سایت ICO هیچ اطلاعاتی در مورد بنیانگذاران ، توسعه دهندگان یا اهداف پروژه ارائه نمی دهد.

پلیس گفته است اکنون با هدف گرفتن بیانیه های کتبی از افرادی که تحت تأثیر کلاهبرداری قرار گرفته اند ، به سرمایه گذاران گرفتار در کلاهبرداری برای جمع آوری شواهد کمک خواهند کرد.

بر اساس گزارش ها ، نیشاد ادامه می دهد که سکه موریس در هر زمان قانونی کار می کند و کلیه الزامات انطباق را برای ارتقا ICO خود برآورده می کند.

با ادامه تحقیقات ، این پرونده آخرین داستان احتیاطی برای سرمایه گذاران احتمالی ارز دیجیتال است.

0 0 رای
امتیاز
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
TwitterInstagramTelegram
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهیدx
()
x