صرافی آنلاین پارس چنج

علاقه به بیت کوین در مصر در بحران اقتصادی و بیکاری افزایش می یابد

گزارش شده است که تعداد فزاینده ای از مصریان در میان افزایش بیکاری و بحران اقتصادی به بیت کوین روی می آورند. یک جامعه بیت کوین مصر شاهد جهش عظیمی در تعداد اعضای علاقه مند به استخراج و تجارت بیت کوین است.

مصری ها به طور فزاینده ای به بیت کوین جذب می شوند
هفته گذشته پایگاه خبری ال مانیتور گزارش داد که بسیاری از مردم مصر در میان شیوع ویروس کرونا ، بحران اقتصادی و در نتیجه بیکاری به سمت بیت کوین کشیده شده اند.

محمد عبد البصیر ، یک متخصص استخراج و تجارت بیت کوین ، یکی از اعضای برجسته انجمن بیت کوین مصر ، یکی از انجمن های آنلاین حرفه ای مصر برای افراد علاقه مند به ارز رمزپایه است. وی به این نشریه گفت که تعداد اعضای جامعه افزایش یافته است ، که نشانگر تقاضای زیاد برای استخراج و تجارت بیت کوین در مصر است. وی با اشاره به اینکه بیش از 16000 مصری به جامعه پیوسته اند ، تخمین زد:

تعداد کارگران معدن در مصر باید بیشتر باشد ، زیرا هر یک از 16000 عضو ممکن است بسیاری از دوستان ، خانواده و مناطق محله خود را آموزش و راهنمایی کنند.

وی توضیح داد که “کار آنلاین از خانه ، کاهش ساعت کار و ساعت منع رفت و آمد از ماه مارس به عنوان اقدامات پیشگیرانه علیه شیوع Covid-19 در مصر اعمال شده است”. “تغییر بزرگ تجارت به سمت کار آنلاین از خانه همراه با کاهش ساعت کار و ساعت منع رفت و آمد هزاران مصری را ترغیب می کند که اوقات فراغت خود را در تجارت غیرمعمول آنلاین مانند استخراج و تجارت ارزهای رمزپایه ، به ویژه بیت کوین سرمایه گذاری کنند.”

یکی دیگر از استخراج کنندگان بیت کوین ، که عضو چندین انجمن بیت کوین و ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین مصر است ، به این نشریه گفت که وی پس از از دست دادن شغل خود در یک شرکت پیمانکاری که به دلیل شیوع ویروس کرونا ، از دست داد ، این تجارت را انتخاب کرد. وی آنچه را که طی سالهای گذشته پس انداز کرده بود در این تجارت سرمایه گذاری کرد. این خبرگزاری افزود: بیش از نیم میلیون مصری شغل خود را از دست داده اند زیرا بیکاری در این کشور از 7.7٪ در سه ماهه اول به 9.6٪ در سه ماهه دوم افزایش یافته است.

بر اساس گزارش جغرافیای Cryptocurrency 2020 که توسط شرکت تحلیلی بلاک چین Chainalysis جمع آوری شده است ، مصر در شاخص تصویب ارز رمزنگاری شده جهانی این شرکت از بین 154 کشور در رتبه 64 است. این شرکت در رتبه اول اوکراین و پس از آن روسیه ، ونزوئلا و چین قرار دارد. این گزارش همچنین نشان می دهد که بیشتر معاملات بیت کوین در مصر در مبادلات Okex ، Coinbase ، Binance ، Huobi ، Bitfinex ، FTX و Bitmex انجام می شود. فقط مقادیر کمی BTC در سیستم عامل های همتا به همتا (P2P) در مصر معامله می شود. به عنوان مثال ، Localbitcoins شاهد معامله 10 BTC در هفته منتهی به 26 سپتامبر بود ، اما حجم معاملات در سیستم عامل نیز به طور مداوم در حال رشد است.

0 0 رای
امتیاز
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
TwitterInstagramTelegram
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهیدx
()
x