صرافی آنلاین پارس چنج

دیجینکس اپراتور مبادله ارز رمزنگاری تجارت نزدک را آغاز می کند

بورس نزدک و بیت کوین

اپراتور مبادله ارز رمزنگاری دیجینکس Diginex از آغاز لیست و معاملات خود در بورس نزدک Nasdaq خبر داد.

شرکت خدمات مالی دارایی های دیجیتال Diginex Limited روز پنجشنبه اعلام کرد که معامله تجاری خود را با 8i Enterprises Acquisition Corp ، یک شرکت اکتساب با هدف ویژه در فهرست Nasdaq به اتمام رسانده است ، که به آن امکان می دهد Nasdaq را لیست و معامله کند. جزئیات شرکت:

Diginex Limited در Nasdaq با نماد تیکر ‘EQOS’ تجارت خواهد کرد و در آنجا به سرمایه گذاران فرصت مشارکت در رشد دارایی های دیجیتال را می دهد.

این اطلاعیه اضافه می کند که ضمانت نامه های شرکت با نماد علامت گذاری EQOSW معامله می شود.

ریچارد بیورث ، مدیرعامل Diginex ، اظهار داشت: “این یک لحظه مهم برای Diginex و صنعت ارز رمزنگاری شده است که اولین شرکت دارای بورس رمزنگاری در Nasdaq است. “این همچنین اولین فرصت را برای هر کسی که در بازارهای سرمایه ایالات متحده معامله می کند ، به طور مستقیم با ارزش سهام یک اکوسیستم دارایی دیجیتال خریداری می کند و در را برای شرکت های مالی در فرصت عظیم موجود دارایی های دیجیتال باز می کند.”

گروه Diginex شامل مبادله ارز رمزنگاری شده Equos.io ، پلتفرم فناوری تجارت دارایی دیجیتال Diginex Access ، ارائه دهنده حق نگهداری دارایی های دیجیتال Digivault و تجارت مدیریت سرمایه Bletchley Park Asset Management است.

صرافی Equos.io ادعا می کند که “دارای تنظیم مقررات” است و دارای ویژگی هایی مانند تفکیک وظایف ، حاشیه اوراق بهادار و وثیقه های متقابل است.

5 1 رای
امتیاز
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
TwitterInstagramTelegram
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهیدx
()
x