صرافی آنلاین پارس چنج

آژانس مالیاتی نیوزیلند از شرکتهای رمزنگاری می خواهد که اطلاعات شخصی مشتریان را تحویل دهند

اداره درآمد داخلی (IRD) نیوزیلند درخواست کرده است که شرکت های رمزنگاری در این کشور مشخصات شخصی ، ارزش دارایی ارز رمزنگاری شده و همچنین نوع دارایی نگهداری شده مشتریان خود را تحویل دهند.

طبق گزارش 28 سپتامبر رادیو نیوزلند ، آژانس مالیاتی می گوید که می خواهد درک خود را از صنعت دارایی های دیجیتال بهبود بخشد “بنابراین ما می توانیم چگونگی کمک به مالیات دهندگان برای انجام تعهدات مالیات بر درآمد خود را بررسی کنیم.

در این گزارش آمده است كه ممكن است شركتهای نیوزلندی دلیل قانونی برای رد درخواست نداشته باشند. در کشور جزیره ، ارزهای مجازی به عنوان نوعی دارایی تلقی می شود ، درست مانند مالیات ایالات متحده با هر فروش ، تجارت ، مبادله یا وام دهی پرداخت می شود. استخراج و سهام رمزگذاری نیز مشمول مالیات است.

آخرین اقدام IRD با انتقاد شرکت کنندگان در صنعت روبرو شد. جانین گرینگر ، مدیر اجرایی Easy Crypto مستقر در نیوزیلند ، به رادیو نیوزلند گفت که الزام برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات مشتری “دلخراش” است.

وی خاطرنشان کرد که چگونه اقدام سازمان مالیاتی تلاشی برای بازپرداخت خزانه خود از یک صنعت رمزنگاری محلی است که به سرعت در حال رشد است ، اما تأکید کرد که “حریم خصوصی برای ما واقعاً مهم است”. گرینگر نظر داد:

در حالی که بسیاری از مردم ممکن است فکر کنند “بنابراین من چیزی برای پنهان کردن ندارم ، چه چیزی برای من مهم است؟” اما حفظ حریم خصوصی این نیست که به افرادی که چیزی برای پنهان کردن دارند کمک کند ، بلکه این اطمینان است که ما یک جامعه منصفانه ، آزاد و آزاد داریم.

TwitterInstagramTelegram