هک صرافی KuCoin و برداشت 150 میلیون دلار ارز دیجیتال

KuCoin که خود را به عنوان “پیشرفته ترین و مطمئن ترین صرافی ارز رمزنگاری شده برای خرید و فروش بیت کوین ، Ethereum ، Litecoin ، TRON ، USDT ، NEO ، XRP ، KCS و …” معرفی می کند ، ظاهرا هک شده است.

در معرض نشانه های 150 میلیون دلاری است که به آدرس دیگری منتقل شده اند و این خود لزوماً نگران کننده نیست. با این حال ، در طول روز ، برخی از کاربران از مشکلات برداشت شکایت کرده اند

شرکت داده های رمزنگاری Cryptoquant متوجه شد که مقدار زیادی بیت کوین سریع کیف پول Kucoin را ترک کرده و پس از آن ، به همان ناگهانی ، هیچ بیت کوینی از کیف پول های Kucoin خارج نمی شود. این پیام در توییتر خود نوشت: “از ساعت 20:00 به وقت محلی در تاریخ 25 سپتامبر ، جریان خروجی به طور مداوم صفر بوده است.”

به گفته مدیر عامل Cryptoquant ، کی یانگ جو ، این سنبله نشانه ی هک است. اگر این فقط یک مسئله سیستم بود ، جریان خروجی مستقیماً به صفر و بدون جهش می رسید.

با این وجود KuCoin ظاهراً فقط یک مسئله سیستم را حفظ کرده است. حداقل یک پیام مدیریت در کانال تلگرام KuCoin نشان می دهد که “در حال حاضر ،” با توجه به شرایط موجود “، کاربران نباید وجهی را برداشت یا واریز کنند. این ادعا می کند که “معاملات به سادگی معلق هستند.”

با توجه به داده های CoinMarketCap ، KuCoin ، مستقر در سنگاپور شانزدهمین محبوب ترین تبادل ارز رمزنگاری هنگام در نظر گرفتن فعالیت های تجاری ، ترافیک و حجم است. حجم آن طی 24 ساعت گذشته 112 میلیون دلار است.

TwitterInstagramTelegram
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟