صرافی آنلاین پارس چنج

استخدام کارشناس بلاک چین برای ارز دیجیتال از بانک تسویه حساب های بین المللی

براساس گزارش ها ، بانک تسویه حساب های بین المللی یک مهندس بلاکچین استخدام کرده است تا در زمینه ابتکارات تحقیقاتی پیرامون ارزهای دیجیتال کار کند.

این سازمان که “بانک مرکزی بانک های مرکزی” نامیده می شود ، اخیراً آگهی یک متخصص بلاکچین را منتشر کرده و به آنها پیشنهاد می کند که در حال آماده سازی برای تسریع در کار تحقیق و توسعه ارزهای دیجیتال بانک مرکزی هستند.

آگهی استخدام در جستجوی متقاضیان با درک صحیح از ارز رمزنگاری شده و فناوری بلاکچین و همچنین تجربه کد نویسی و سابقه علوم کامپیوتر با وعده قرارداد سه ساله برای متقاضی موفق است.

متقاضی موفق از مرکز نوآوری BIS در سوئیس یا هنگ کنگ کار خواهد کرد ، جایی که وظیفه آنها این است که طرح های جدیدی را برای اثبات مفهوم تولید و آزمایش کنند. اگرچه مشخصات دقیقی از ماهیت پروژه های پیش بینی شده توسط BIS وجود ندارد ، اما این پیشنهاد می تواند شامل ارزهای دیجیتال بانک مرکزی ، اوراق بهادار دیجیتال و سیستم های توکن مشابه برای پرداخت ها باشد.

این از اظهارات سال گذشته مدیر کل BIS ، آگوستین کارستنز ، منتقد برجسته ارز دیجیتال ناشی می شود ، که در آن او گفت که بانک های مرکزی هنوز “ارزش” را در CBDC نمی بینند ، در درجه اول به دلیل نگرانی در مورد تأثیر آنها بر سیستم های مالی و پولی .

شناخته شده است که بانک تسویه بین الملل در حال بررسی تعدادی از پروژه های مربوط به فناوری دفتر توزیع شده است ، از جمله تلاش در زمینه توکن سازی و دیجیتال سازی تجارت.

انگیزه استخدام در زمان افزایش علاقه به CBDCs از سوی بانک های مرکزی صورت می گیرد ، زیرا تعداد فزاینده ای توجه آنها را به مزایای ارز دیجیتال منتشر شده در بلاکچین معطوف می کند.

به عنوان بخشی از این نقش ، از نامزد موفق انتظار می رود که در توسعه پروژه های BIS با بانک های مرکزی و بانک های خصوصی ارتباط برقرار کند.

0 0 رای
امتیاز
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
TwitterInstagramTelegram
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهیدx
()
x