خرید و فروش ارز دیجیتال بیت کوین کش Bitcoin Cash

بیت کوین کش چیست؟
Bitcoin Cash یک سیستم نقدی الکترونیکی نظیر به نظیر است که هدف آن تبدیل شدن به پول جهانی سالم با پرداخت سریع ، هزینه های خرد ، حریم خصوصی و ظرفیت معاملات بالا (بلوک های بزرگ) است. به همان روشی که پول فیزیکی مانند اسکناس دلار مستقیماً به شخص پرداخت شده تحویل داده می شود ، پرداخت های بیت کوین نقدی مستقیماً از یک شخص به شخص دیگر ارسال می شود.

بیت کوین کش به عنوان یک ارز رمزپایه غیرمجاز و غیرمجاز ، به شخص ثالث قابل اعتماد و هیچ بانک مرکزی نیاز ندارد. بر خلاف پول سنتی فیات ، بیت کوین کش به واسطه های پولی مانند بانک ها و پردازنده های پرداخت بستگی ندارد. معاملات توسط دولت ها یا سایر شرکت های متمرکز سانسور نمی شود. به همین ترتیب ، وجوه قابل ضبط یا مسدود نیستند – زیرا اشخاص ثالث مالی هیچ کنترلی بر شبکه Bitcoin Cash ندارند.

Bitcoin Cash برای چه استفاده می شود؟
بیت کوین کش کمیابی طلا مانند را با ذات قابل مصرف پول نقد ترکیب می کند. با عرضه محدود 21 میلیون سکه ، بیت کوین کش به سختی کمیاب است و مانند پول نقد فیزیکی به راحتی می توان هزینه کرد. معاملات سریع هستند و هزینه های معاملات معمولاً کمتر از یک دهم درصد است. هرکسی می تواند پرداخت های Bitcoin Cash را با تلفن هوشمند یا رایانه بپذیرد.

بیت کوین کش موارد استفاده مختلفی دارد. علاوه بر پرداخت های نظیر به نظیر بین افراد ، از Bitcoin Cash می توان برای پرداخت بازرگانان شرکت کننده برای کالاها و خدمات فروشگاهی و آنلاین استفاده کرد. هزینه های بسیار پایین امکان اقتصاد جدید معاملات خرد را فراهم می کند ، از جمله اینکه به تولیدکنندگان محتوا اضافه کنید و چند سنت به کاربران برنامه پاداش دهید. Bitcoin Cash همچنین کارمزد و زمان تسویه برای حواله ها و تجارت مرزی را کاهش می دهد. سایر موارد استفاده شامل نشانه ها ، قراردادهای هوشمند ساده و پرداخت های خصوصی با ابزارهایی مانند CashShuffle و CashFusion است.

TwitterInstagramTelegram