خرید و فروش ارز دیجیتال بایننس کوین Binance Coin

Binance Coin (BNB) چیست؟
BNB از طریق عرضه اولیه سکه در سال 2017 ، 11 روز قبل از آنلاین شدن صرافی ارز رمزنگاری Binance ، راه اندازی شد. این نسخه در ابتدا به عنوان توکن ERC-20 در شبکه Ethereum منتشر شد ، با کل عرضه 200 میلیون سکه و 100 میلیون BNB عرضه شده در ICO. با این حال ، سکه های ERC-20 BNB در آوریل 2019 با راه اندازی شبکه اصلی Binance Chain با BEP2 BNB با نسبت 1: 1 مبادله شدند و اکنون دیگر در Ethereum میزبانی نمی شوند.

BNB می تواند به عنوان یک روش پرداخت ، یک رمز ابزار برای پرداخت هزینه در صرافی Binance و برای مشارکت در فروش توکن در صفحه راه اندازی Binance استفاده شود. BNB همچنین Binance DEX (مبادله غیرمتمرکز) را تأمین می کند.

آیا می توانید BNB استخراج کنید؟
شما نمی توانید BNB را مانند ارز رمزنگاری شده اثبات کار استخراج کنید ، زیرا Binance Blockchain از مکانیسم اجماع تحمل گسل بیزانس (BFT) استفاده می کند. در عوض ، اعتبارسنجهایی وجود دارند که با تأیید بلوک ها از امنیت شبکه درآمد کسب می کنند.

BNB Burn چیست؟
قبل از مهاجرت BNB به Binance Chain ، Binance با استفاده از عملکرد سوختن قرارداد هوشمند سوختگی سکه را در شبکه Ethereum انجام داد. میزان سکه هایی که Binance می سوزاند ، براساس تعداد معاملات بورس طی سه ماه انجام می شود. از زمان راه اندازی Binance Chain ، سوزاندن سکه های BNB دیگر در شبکه Ethereum اتفاق نمی افتد و اکنون برخلاف قرارداد هوشمند ، از یک دستور خاص در Binance Chain استفاده می کنند.

 

TwitterInstagramTelegram