امارات سیستم مجهز به بلاکچین را برای کمک به کشاورزان در هند معرفی می کند

امارات متحده عربی برای کمک به روابط بین صنایع غذایی خود و کشاورزان در هند ، بستر جدید تجارت الکترونیکی را معرفی کرده است. پلت فرم جدید مبتنی بر بلاکچین ، Agriota نامیده می شود ، طبق دستورالعمل مرکز کالاهای دبی منطقه آزاد دبی (DMCC) و اختیارات دبی در تجارت و تجارت کالاها راه اندازی شد.

بستر تجارت الکترونیکی برای کمک به کشاورزان روستایی در هند جهت دستیابی مستقیم به صنایع غذایی امارات متحده عربی طراحی شده است. صنایع غذایی شامل بازرگانان و همچنین شرکت های فرآوری مواد غذایی و عمده فروشان است.

این امر می تواند از طریق بستر تأمین منابع و فناوری مبتنی بر فناوری در دسترس باشد. کشاورزان هندی نه تنها دسترسی مستقیم پیدا می کنند ، بلکه این سیستم عامل قابلیت ردیابی و بهینه سازی زنجیره تامین را برای کمک به ذینفعان در ایجاد ارزش فراهم می کند.

در اجرای اولیه سیستم عامل ، Agriota میوه ها ، سبزیجات ، دانه های روغنی ، غلات ، چاشنی ها و ادویه ها را ارائه می دهد. علاوه بر این ، برنامه هایی برای تضمین انتقال ایمن وجوه هنگام استفاده از سیستم عامل در نظر گرفته شده است. به همین دلیل ، یک روش بانکی اختصاصی با سیستم محافظ چند لایه در دسترس قرار گرفته است.

استفاده از بلاکچین برای ارتقا tra قابلیت ردیابی

در تلاش برای افزایش شفافیت و ردیابی از پایان به پایان ، پلت فرم Agriota از بلاکچین استفاده کرده است. فناوری بلاکچین از طریق تأیید آخرین مرحله و ساختار توسعه استفاده می شود.

گوتام ساشیتتال ، مدیر عامل و رئیس اجرایی DMCC ، گفت كه بسیاری از كشاورزان در هند از Agriota بهره مند می شوند ، حتی اگر این امر امنیت بیشتر مواد غذایی در امارات متحده عربی را نیز تضمین می كند. وی گفت ، “امارات متحده عربی یک برنامه جامع برای اطمینان از امنیت غذایی و تسهیل تجارت تجارت کشاورزی ، با هدف نهایی قرار دادن کشور ما به عنوان قطب پیشرو در جهان در امنیت غذایی مبتنی بر نوآوری ، در دست اجرا دارد.

ساشیتتال گفت: “راه اندازی یک مدل ابتکاری مانند Agriota امارات متحده عربی را به بالای شاخص امنیت غذایی جهانی نزدیک می کند.” این نشان می دهد که این پلت فرم محیط روستایی را تقویت می کند ، امنیت غذایی را برای مدت طولانی در امارات متحده عربی ارتقا می بخشد و تحویل محصولات با کیفیت از مزرعه به قفسه را بهبود می بخشد.

Agriota به عنوان یک پلت فرم کالایی کالایی با برنامه جامع امارات متحده عربی برای ارتقا security امنیت غذایی خود و تضمین تسهیل تجارت تجارت کشاورزی مطابقت دارد. هدف نهایی این طرح این است که خود را به عنوان یک رهبر جهانی در امنیت غذایی با فناوری هدایت کند.

TwitterInstagramTelegram