بیت کوین برای پرداخت مالیات در سوئیس پذیرفته می شود

از Bitcoin و اتر می توان برای پرداخت مالیات در کانتون سوگ سوئیس از فصل مالیات بعدی استفاده کرد. Zug’s crypto valley محل زندگی بسیاری از مشاغل ارزهای رمزپایه است و این کانتون با پذیرش بیت کوین و اتر برای پرداخت مالیات ، “ترویج و ساده سازی استفاده از ارزهای رمزپایه در زندگی روزمره” است.

پرداخت مالیات با بیت کوین
کانتون زوگ سوئیس روز پنجشنبه اعلام کرد که پذیرش ارز رمزپایه برای پرداخت مالیات را آغاز می کند. وزارت دارایی Zug با همکاری شرکت محلی Bitcoin Suisse برای ارائه تسویه مالیات با ارزهای رمزپایه ، از فصل مالیاتی آینده که در فوریه سال آینده آغاز می شود ، همکاری می کند. جزئیات اعلامیه:

با شروع سال 2021 ، مالیات در کانتون زوگ با استفاده از ارزهای رمزپایه بیت کوین و اتر قابل پرداخت است.

شرکت ها و افراد خصوصی می توانند از BTC یا ETH برای پرداخت قبوض مالیاتی خود تا سقف 100000 CHF (109،900 دلار) استفاده کنند. پرداخت های جزئی پذیرفته نمی شود. در هفته های آینده یک خلبان برگزار می شود تا اطمینان حاصل شود که همه چیز برای فصل مالیات آینده آماده است.

هرکسی که می خواهد قبض مالیات خود را با ارزهای رمزپایه پرداخت کند ، می تواند با اداره مالیات کانتون تماس بگیرد. برای آنها کد QR ارائه می شود. Heinz Tnnler مدیر امور مالی Zug تصریح کرد: “ما با این روش پرداخت جدید هیچ ریسکی نمی کنیم ، زیرا ما همیشه مبلغ را به فرانک سوئیس دریافت می کنیم ، حتی اگر پرداخت با بیت کوین یا اتر انجام شود.”

Bitcoin Suisse در سال 2013 تأسیس شد ، یک واسطه مالی سوئیس تحت نظارت است که کارگزاران اصلی ، حق حضانت ، پرداخت های رمزنگاری شده ، وام های وثیقه ای ، سهام و سایر خدمات مالی رمزنگاری را برای مشتریان خصوصی و موسسات ارائه می دهد. این شرکت در حال حاضر در مرحله صدور مجوز برای مجوزهای بانکی سوئیس و لیختن اشتاین است.

0 0 رای ها
امتیاز
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
TwitterInstagramTelegram
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهیدx
()
x
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟