رشد ۴۰۰۰ درصدی ریپل
ارسال شده در: ۲۱/۰۹/۱۳۹۶, توسط : admin
Rate this post

مسابقه‌ بین ارزهای دیجیتال در نیمه اول سال جاری با پیروزی ریپل (Ripple) تمام شد. ریپل که نام اختصاری XRP را برای توکن‌هایش انتخاب کرده است، در پایان سه ماهه دوم شاهد افزایش ۳۹۷۷ درصدی ارزش آن‌ها بود. هر چند اخیرا کمی از ارزش Ripple کاسته شده، اما همچنان رشد آن باورنکردنی است.
Ripple در سه ماهه دوم سال جاری به تنهایی ۱۱ میلیارد دلار از تراکنش‌های انجام شده در بازار ارزهای رمزپایه را به خود اختصاص داده است. همچنین بعد از بیت کوین و اتریوم به سومین ارز بزرگ در میان ارزهای دیجیتال و رمزپایه تبدیل شده است.
میگوئل ویاس (Miguel Vias) مدیر Ripple در مورد بازار XRP توضیح می‌دهد:

«ما به طور مخصوص روی پرداخت‌های بین‌المللی تمرکز کرده‌ایم؛ فکر می‌کنم ما تنها ارز موجود در بازار هستیم که هدفمان را به طور شفاف شرح داده و نشان دادیم که می‌خواهیم با دارایی‌مان چکار کنیم».

در اول ژانویه ارزش هر Ripple تنها ۰/۰۰۶۵ دلار بود؛ اما در انتهای ماه مارس و شروع سه ماهه دوم ارزش آن به ۰/۳۵ دلار افزایش پیدا کرد. در پایان سه ماهه دوم ارزش ریپل در حدود ۰/۲۶ دلار بود که با کاهش ارزش که در هفته‌های اخیر داشت، اکنون در حدود ۰/۱۹ دلار معامله می‌شود. اگر قیمت ۰/۰۰۶۵ دلاری Ripple در اول سال جاری را با قیمت ۰/۲۶ دلاری در پایان سه ماهه دوم مقایسه کنید، افزایش قیمت حدود ۴۰۰۰ درصدی را مشاهده خواهید کرد که در نوع خود بی‌سابقه است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =

تماس با ما
پیام شما ارسال شدتوجه : سایت در حال بروزرسانی می باشد .
خرید بیت کوین بیت کوین فروش بیت کوین خرید ارز دیجیتال خرید اتریوم خرید دوج کوین خرید لایت کوین خرید ریپل فروش دوج کوین فروش ریپل فروش اتریوم خرید و فروش ارز دیجیتال