خرید ارز دیجیتالی گرام Gram
ارسال شده در: ۲۷/۰۱/۱۳۹۷, توسط : admin

خرید ارز دیجیتالی گرام Gram

جهت خرید در سایت ثبت نام کنید و بعد از احراز هویت مراحل ثبت سفارش را انجام دهید

 

تلگرام را باید یکی از سرویس‌های پیام‌رسانی خواند که به دلیل داشتن ویژگی رمزنگاری قوی به رقبایی نظیر واتساپ تاخته و محبوب‌ترین اپلیکیشن پیام‌رسان در کشورمان است. براساس شنیده‌ها تلگرام در نظر دارد تا فناوری بلاک‌چین اختصاصی خود را راه‌اندازی کرده و از این‌رو ارز رمزنگاری اختصاصی خود را نیز در اختیار علاقمندان قرار دهد. اطلاعات موجود نشان از این دارد که پلتفرم بلاک‌چین تلگرام با عنوان The Open Network یا بصورت اختصار TON شناخته شده و فناوری آن برگرفته از بلاک‌چین مورد استفاده در بیت‌کوین با بهبود‌هایی است که مهندسان تلگرام روی آن اعمال خواهند کرد.

آنتون روزنبرگ، یکی از مهندسین پیشین تلگرام است که اطلاعاتی را در این رابطه ارائه کرده است. روزنبرگ با انتشار پستی در تلگرام یک ویدیو را نیز به انتشار گذاشته که در کنار ارائه‌ی آماری در رابطه با میزان کاربران تلگرام و گستردگی استفاده از این پیام‌رسان، اطلاعاتی را نیز در رابطه با راه‌اندازی این پلتفرم اختصاصی ارائه کرده است. یکی از قابلیت‌های بسیار جالب ارز رمزنگاری تلگرام ایجاد امکانی برای ارسال از طریق این پیام‌رسان بین کاربران خواهد بود. همانطور که می‌دانید این روزها بسیاری از کمپانی‌های بزرگ حوزه‌ی فناوری امکان ارسال پول از طریق اپلیکیشن‌های پیام‌رسان خود را فراهم آورده‌اند، حال آنکه این موضوع توسط تلگرام با استفاده از پول رمزنگاری شده ممکن خواهد شد.

 

 

 

طریقه پرداخت مبلغ سفارش : اینترنت بانک، تلفن بانک ، و همراه بانک 

شماره حساب ها جهت پرداخت مبلغ سفارش : نمایش

طریقه پرداخت : نیم اتوماتیک

مدت زمان انجام سفارش : حداقل ۳۰ دقیقه تا حداکثر ۶ ساعت

آموزش ثبت سفارش : فرم زیر را با دقت پر کنید و با درج تعداد ارز مورد نظر مبلغ بصورت اتوماتیک محاسبه خواهد شد. و با یادداشت مبلغ ، سفارش را ثبت کنید ( البته یک فاکتور برای شما از طریق ایمیل ارسال خواهد شد ) و مبلغ را از طریق اینترنت بانک ، تلفن بانک ، یا همراه بانک پرداخت کنید و ما بعد از دریافت وجه کارهای انتقال ارز را انجام می دهیم.و نیازی به تماس برای تایید انتقال وجه یا ثبت سفارش نیست .

قوانین سایت

قوانین سایت

  1. استفاده از کارت بانکی دیگران قابل قبول نیست و مبلغ با کسر ۵۰۰۰ تومان در مدت ۴۸ ساعت برگشت داده خواهد شد.
  2. آدرس کیف پول مورد نظر را صحیح وارد کنید ، در غیر اینصورت مدیریت مسئولیتی در این مورد ندارد.
  3. سفارش های بدون احراز هویت لغو خواهد شد و مبلغ آن با کسر ۵۰۰۰ تومان برگشت داده خواهد شد.
  4. ساعت کاری ۸ تا ۲۳ می باشد و در ساعت غیر از این اگر سفارشی ثبت شود تا زمان کاری انجام نمی شود و اگر قیمت ارز مورد نظر افزایش یابد مبلغ کامل برگشت داده خواهد شد.و در صورت تمایل مجدد سفارش را می توانید ثبت کنید.
  5. روزهای جمعه سفارش ها با تاخیر انجام خواهد شد.
  6. اگر مبلغ سفارش بعد از ثبت سفارش به مدت ۶۰ دقیقه پرداخت نشود سفارش لغو خواهد شد.
  7. به تعداد حداقل و حداکثر سفارش ها دقت کنید در اینصورت سفارش لغو خواهد شد و مبلغ با کسر 5000 تومان برگشت داده خواهد شد
  8. سفارش ها حداقل 30 دقیقه تا 6 ساعت بستگی به تعداد سفارش انجام داده خواهد شد و به دلایل مختلف ممکن هست به علت تعمیر و نگهداری کیف پول  دیر انجام شود و این احتمال بسیار کم هست و لازم به ذکر هست ارز مورد نظر تا زمان ارسال به شما در کیف پول ما امن نگهداری خواهد شد.

 

 

به زودی…..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد مدیریت : در کنار هر ارز مورد علاقه خود حتما ریپل و پک کوین خریداری کنید

پشتیبانی