خرید ارز دیجی بایت DigiByte
ارسال شده در: ۲۰/۰۱/۱۳۹۷, توسط : admin
۲٫۸ (۵۶٫۰۳%) ۲۷۲ votes

خرید ارز دیجی بایت DigiByte

جهت خرید در سایت ثبت نام کنید و بعد از احراز هویت مراحل ثبت سفارش را انجام دهید

 

 

 

 

قوانین سایت

قوانین سایت

 1. آدرس کیف پول مورد نظر و موارد نیاز آدرس کیف پول مانند پیمنت آیدی و تگ را صحیح وارد کنید ، در غیر اینصورت مدیریت مسئولیتی در این مورد ندارد.
 2. سفارش های بدون احراز هویت لغو خواهد شد و مبلغ آن با کسر کارمزد بین بانکی  برگشت داده خواهد شد.
 3. ساعت کاری ۸ تا ۲۳ می باشد و در ساعت غیر از این اگر سفارشی ثبت شود تا زمان کاری انجام نمی شود و اگر قیمت ارز مورد نظر افزایش یابد مبلغ کامل برگشت داده خواهد شد.و در صورت تمایل مجدد سفارش را می توانید ثبت کنید.
 4. روزهای جمعه سفارش ها با تاخیر انجام خواهد شد.
 5. اگر مبلغ سفارش بعد از ثبت سفارش به مدت ۶۰ دقیقه پرداخت نشود سفارش لغو خواهد شد.
 6. به تعداد حداقل و حداکثر سفارش ها دقت کنید در اینصورت سفارش لغو خواهد شد و مبلغ با کسر کارمزد بین بانکی برگشت داده خواهد شد
 7. حداکثر سفارشات تا 6 ساعت انجام میشود و در این زمان اگر قیمت ها بیشتر از 20 درصد افزایش یافت ما بر اساس قیمت همان لحظه ارسال محاسبه می کنیم و به عنوان مثال اگر یک نفر 1000 بایت کوین به قیمت 1000 تومان خریداری کند و قیمت ها بعد از چند دقیقه بالا بره و این 1000 بایت کوین قیمتش بشه 1200 ما قیمت همان لحظه بایت کوین به همان اندازه 1000 تومان به مقدار 800 بایت کوین ارسال می کنیم
 8. سفارش ها حداقل 30 دقیقه تا 6 ساعت بستگی به تعداد سفارش انجام داده خواهد شد و به دلایل مختلف ممکن هست به علت تعمیر و نگهداری کیف پول  دیر انجام شود.
 9. توجه : حداکثر خرید هر سفارش 3میلیون تومان می باشد . در صورتی که قصد خرید بیشتر دارید بعد از دریافت سفارش مجدد سفارش دیگری را ثبت کنید .
 10. برای خرید از کارت های دیگر خود حتما قبل خرید اسکن کارت بانکی خود را به ایمیل parschange.ir@gmail.com ارسال کنید و بعد از تایید می توانید از کارت بانک یهای دیگر خود هم استفاده کنید.
 11. فرم سفارش های که غیر فعاله موجودی نداریم

طریقه پرداخت مبلغ سفارش : اینترنت بانک، تلفن بانک ، و همراه بانک دستگاه خودپرداز Atm یا هر روشی دیگر بعد از ثبت سفارش ۶۰ دقیقه مهلت پرداخت می باشد.

شماره کارت جهت پرداخت مبلغ سفارش :  جهت دریافت شماره کارت لینک روبرو کلیک کنید   لینک

مهلت کاربر جهت پرداخت مبلغ محاسبه شده سفارش به ما : حداکثر ۶۰ دقیقه

طریقه پرداخت ارز دیجیتالی به شما : نیم اتوماتیک

مدت زمان انجام سفارش : حداقل ۳۰ دقیقه تا حداکثر ۶ ساعت

آموزش ثبت سفارش : فرم زیر را با دقت پر کنید و با درج تعداد ارز مورد نظر مبلغ بصورت اتوماتیک محاسبه خواهد شد. و با یادداشت مبلغ ، سفارش را ثبت کنید ( البته یک فاکتور برای شما از طریق ایمیل ارسال خواهد شد ) مبلغ را از طریق اینترنت بانک ، تلفن بانک ، یا همراه بانک پرداخت کنید و ما بعد از دریافت وجه کارهای انتقال ارز را انجام می دهیم.و نیازی به تماس برای تایید انتقال وجه یا ثبت سفارش نیست . ( حتما پرداخت هزینه را بعد از ثبت سفارش انجام دهید)

تماس با ما
پیام شما ارسال شدتوجه : سایت در حال بروزرسانی می باشد .
خرید بیت کوین بیت کوین فروش بیت کوین خرید ارز دیجیتال خرید اتریوم خرید دوج کوین خرید لایت کوین خرید ریپل فروش دوج کوین فروش ریپل فروش اتریوم خرید و فروش ارز دیجیتال