شماره کارت

شماره کارت جهت پرداخت سفارش ها

بانک ملت

۶۱۰۴۳۳۷۹۴۷۸۶۶۰۴۰

به نام: ذبیح اله احمدی

در صورتی که بانک شما از انتقال پول به بانک ملت پشتیبانی نمی کند شماره کارت زیر را استفاده کنید

بانک انصار

۶۲۷۳۸۱۱۰۸۹۲۸۴۲۶۶

نکته: بعد از پرداخت شما پیگیری را در قسمت فرم ثبت سفارش وارد کنید، چنانچه شماره پیگیری را فراموش کردید یا هر دلیلی دیگر ، در قسمت مورد نظر شماره کارت خود را وارد کنید.

چرا ما درگاه پرداخت آنلاین نداریم؟ برای درگاه مستقیم بانکی نیاز به نماد اعتماد داریم و طبق قوانین ای نماد، نماد اعتماد برای صرافی های آنلاین ارز دیجیتالی داده نمی شود. البته بصورت درگاه های واسط مانند زرین پال و دیگر درگاه می توانیم درگاه پرداخت آنلاین ایجاد کنیم و نیازی به کارت به کارت نباشد. ولی درگاه های واسط برای درخواست برداشت ها حداکثر ۲۴ ساعت زمان می بره! لذا ما مبلغ که شما پرداخت می کنید ما باید یک یا دو ساعت فرصت داریم ارز مورد را مجدد از طریق دلار و واسطه تهیه کنیم و در صورت نوسان بازار ممکن هزینه زیادتری را پرداخت کنیم. و ما گزینه کارت به کارت را مشخص کردیم تا سریع بتوانیم ارز مورد نظر را جایگزین موجودی کم شده کنیم.

*در صورت هر گونه مشکل با ما در ارتباط باشید. تلگرام، واتس آپ، تماس تلفنی، پشتیبانی آنلاین و ایمیل با ما در ارتباط باشید

پیشاپیش سال نو مبارک امیدوارم سالی خوبی پیش رو همگی باشد، و خوشحالیم که تونستیم تا این لحظه در خدمت مشتری های گرامی باشیم. پیشنهاد مدیریت : خرید ارز دیجیتالی paccoin ، آینده درخشان این ارز دیجیتالیلینک

پشتیبانی