سایت استخراج آنلاین بیت کوین Ice Rock Mining

سایت استخراج آنلاین بیت کوین Ice Rock Mining

ساتی که امروز به شما معرفی می کنم نسبت به بقیه از اعتبار بالایی برخوردار می باشد و بصورت جدی در زمینه استخراج بیت کوین فعالیت می کند. تمام افراد مسئول این سایت شناخته شده هستند.

سرویس ابری به مشتریانش این امکان را می دهد تا برای بدست آوردن بیت کوین قدرت تولید هش خریداری کنند. مشتری مقداری سرعت تولید در یک دیتاسنتر راه دور خرید و از این طریق در ماینینگ بیت کوین شرکت می کند و به سادگی هر چه تمام می تواند در سود استخراج بیت کوین شرکت داشته باشد. ماینر ها فقط کافی است تا یک کیف پول بیت کوین و اتصال به اینترنت و پول کافی برای دست یابی به قدرت هش داشته باشند. استفاده از سرویس استخراج ابری بیت کوین مزیت های بسیاری دارد از جمله:

  • قبض برق زیاد برای شما نمی آید
  • نیازی به خرید تجهیزات ماینینگ نیست
  • نیاز به آماده سازی مکانی برای نگهداری تجهیزات نیست
  • نیاز به سیستم خنک کننده نیست
  • خبری از سر و صدا و گرمای بیش از حد حاصل از کارکرد تجهیزات نخواهد بود

توجه : این نوشته صرفا جنبه معرفی دارد و تاییدی بر کیفیت کار هیچ کدام از سرویس دهندگان نیست و این وبسایت در قبال دریافت خدمات از این سرویس دهنده ها هیچگونه مسئولیتی ندارد.

 

کار با سایت  Ice Rock Mining بسیار آسان می باشد و با یک نگاه سطحی به راحتی می توانید در این سایت فعالیت کنید. پرداخت های این سایت با اتریوم و بیت کوین انجام میشود و در قسمت ماشین حساب می توانید مقدار درآمد خود را از استخراج مشاهد کنید

 

از لینک زیر جهت ثبت نام اقدام کنید

لینک

 

تماس با ما
پیام شما ارسال شد