1) هرگونه تراکنش و سفارشاتی که به اسم و یا با حساب های بانکی و حساب های الکترونیکی افراد ثالث انجام شود غیر قانونی می باشد و زمانی که کاربر می خواهد از خدمات وبسایت  parschange.ir استفاده کند تضمین می کند که حساب های بانکی و هویت ارائه شده مربوط به خود کاربر می باشد و به هیچ عنوان از حساب های شخص ثالث برای ارسال و یا دریافت وجه استفاده نمی کند و همچنین هویتی را که کاربر به وبسایت parschange.ir معرفی کرده مربوط به خود کاربر می باشد.

2) کاربران اجازه ندارند که از حساب های بانکی و حساب های الکترونیکی افراد دیگر برای انجام تراکنش های مالی خود با وبسایت parschange.ir استفاده کنند و در صورت رخ دادن این اتفاق خدمات پرداخت پارس چنج می تواند حساب کاربری فرد خاطی را مسدود و سفارشات انجام نشده و همینطور مبالغ اعتبار داخلی فرد را مسدود نماید و همچنین بر علیه فرد خاطی در جهت احقاق حقوق از دست رفته در دادگاه اعلام شکایت نماید.

3) سفارشات باید با اتصال اینترنت اصلی کاربر انجام شود و هرگونه سفارشی که فرد از طریق پراکسی یا وی پی ان و یا سایر مخفی کننده های محل اتصال کاربر به اینترنت ثبت کند غیر قانونی می باشد.

4) خدمات پرداخت پارس چنج حق خود می داند که هر زمان که خواست از کاربر مدارک شناسایی لازم را برای تعیین هویت او درخواست نماید. مدارک شناسایی قابل قبول می تواند شامل موارد زیر باشد :

  • کارت ملی
  • پاسپورت
  • گواهینامه
  • قبض آب برق گاز یا تلفن به نام شخص
  • هرگونه قرارداد های رسمی

5) در صورتی که اثبات شود که کاربر با استفاده از سرویس ها و خدمات این وبسایت  قصد پول شویی ، فریب دادن دیگران ، کلاهبرداری ، انتقال پول های دزدی و ...  را با ارائه اسناد و مدارک هویتی جعلی داشته خدمات پرداخت پارس چنج اختیار دارد که تمام اطلاعات جمع آوری شده از فرد را  برای رسیدگی به پلیس وسازمان های مربوطه کشور محل اقامت کاربر ارائه کند.

6) در صورتی که بنا بر اطلاعات  اشتباه کاربر ، مبلغ مربوط به سفارش به حسابی دیگر بجز حساب خود کاربر واریز شود مسئولیت این اتفاق بر عهده  خود کاربر می باشد.

7) کاربر موظف است که از اطلاعات حساب کاربری خود مانند رمز عبور و موارد دیگر در وبسایت parschange.ir محافظت نماید . بدیهی است که در صورت افشای اطلاعات مورد نظر و هرگونه سوء استفاده از آن حساب کاربری ، مسئولیت کامل حقوقی و قضایی اتفاقات و مسائل پیش آمده بر عهده کاربری می باشد که حساب با مشخصات او تایید شده است.

8) با ورود به این وبسایت و یا ثبت سفارش در این وبسایت کاربر تایید می کند که تمام قوانین را مطالعه کرده و با آنها موافق است ،